Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a macska neve? És hol...

Mi a macska neve? És hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Üdv, csak körülírni tudom. A macska szőre fagyitölcsér szinű és vannak benne feketés foltok és kék a szeme. A nevére/fajtájára lennék kiváncsi és hoigy baz megyében merrefelé kapható ha kapható. :)


ilyemi, nem kell nevetni XD

[link]

[img] [link] [/img]


2008. dec. 21. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
sziámi macska a neve :)nekem is volt ez a fajta,épp ilyen színben.macskatenyésztőt keress fel.
2008. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

basszus az a rajz xDDD nem bírtam röhögés nélkül xDDD mint egy hintaló ááá xDD de nagyon élethű, tiszta rajzművész vagy :D

a fajta valóban sziámi ^^ de ismertebb tenyésztőről még nem hallottam ott a környékeden :S pesten sok van

2008. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek :) nagyon megtetszett és szerezni akarok egyet. most egy ideszokatott kóbormacskát dédelgetek, de ha elhalálozik vaqlami fullextrás kellene. (öregnek látszik :S )


röhögő: és képzeld el, képes voltam photoshopot használni hozzá :D

2008. dec. 21. 22:02
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,én se tudtam volna szebben rajzolni,bàr én nem lennék ilyen bàtor,hogy hirdessem is:))))))))))))

Na jo félre téve a viccet,igen sziàmi,nekem is ilyen volt,szerintem a BAZ megyei hirdetö ujsàgokban,vagy online hirdetéseken kellene utànajàrnod,esetleg te magad hirdetést feltenned,hogy ilyen macsekot keresel.

De az àllatenyésztöknél is érdeklödhetsz,nem ritka fajta cicus.

2008. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szegény cica!

Ha elhalàlozik...

Miböl gondolod hogy öreg?

A szomszédom macskàja nagyon kövér ,és csak enni àll fel,azt is megeröltetve,azt hittem màr vagy tizenvalahànyéves,közbe meg csak 3,de jol ellett kényelmesedve:)

Egy cica nem 3-4 évig képes élni,hanem 3.-4 szer tovàbb!

Amugy nekem is sima hàzimacsekom van(szürke csikos)de én nem vàgyom olyan különlegesre.

A sajàtomat kölyökkora ota ugy nevelem,hogy igazi intelligns kis szoba cica lett!

Amugy a sziàmi is tényleg szép,de ha nem talàlsz azonnal,hidd el,egy àtlagos cica is meghàlàlja a gondoskodàsodat¨:))))))))))

2008. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

abból gondolom hogy öreg, hogy öreg :D olyan idősnek néz ki :D

szegény nagyon félős volt, több mint 1 hónap után jutottam el oda, hogy meg tudtam simogatni, úgy kezdtem hogy csak kaját adtam neki, bementem a házba (és csak akkor ment enni) aztán néha kint váram aztán közelebb mentem és ő is, aztán adtam neki csontot hogy én fogtam és sokára jött a simi (lol). :)

2008. dec. 21. 22:12
 7/19 A kérdező kommentje:

ja és nem vagyok válogatós, eddig csak összevisszakeverék cicákhoz volt szerencsém, mindet szerettem, csak mint írtam, nagyon megtetszett. olyan mesés :)


és szerintem az lesz hogy hírdetést adok fel, köszi a tippet. o/

2008. dec. 21. 22:14
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de aranyos a történeted!

Gondolom làny vagy:))))))))))))9

Szerintem egyenlöre vigyàzz erre az àrva macsekra!

És ha màr ilyen jol kijön veled,akkor lepd meg néha fincsi kajàval!

Ilyenkor télen a meleg teejet nagyon szeretik(legjobb picit vizzel higitva,de van külön macska tej is:)

meg vigyàzz rà,hogy a télen ne csak ne éhezzen,de legyen éjszakai menedékje,ha màs nem egy rongyokkal kibélelt kartondoboz:)

Boldog Karit!

2008. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

na most valami nagyon erőszakos dolgot kell művelnem mert a frászt hozod rám, mert fiú vagyok :D


gyengelelkű és állatbarát! \o/ :D


[f816a0b97b7ea8f73d61ba72082b7ed6]

2008. dec. 21. 22:38
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a rajzon sírva röhögtem. :)))))) amugy vannak iylen cicás magazinok is,azok is mindig televannak hirdetésekkel:) sok szerencsét és kellemes ünnepeket !:)
2008. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!