Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki mit gondol erről?

Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés

Van egy fiú macskám. 6 hónapos és folyton csak az én szobámban akar lenni. De ebben az a forduló, hogy én egész nap hangosan hallgatom a zenét(carson coma, csaknekedkislány, Elefánt, stb...)

Ő meg csak fekszik és dorombol, néha a hangszóró elé is fekszik, mivel egyszer rájött, hogy honnan jön a hang. Aztán mikor már nem hallgatok zenét, mert hívok valakit, stb akkor meg csak szépen kicammog, majd a zenére visszajön. Szerintem irtó cuki, hogy állíthatom azt, hogy a macskámnak ugyanolyan a zenei ízlése :)


L/17



2022. aug. 25. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
😘 Cuki cica.
2022. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy összefügg a zenével, de szerintem sokkal inkább a te társaságodra vágyik, hogy simogasd, etesd, játssz vele.

Szerintem ha bent vagy a szobádban és nem hallgatsz zenét akkor is befog hozzád menni.


Szereti az illatod, természetedet vagy még az is lehet bár erre a legkisebb az összes felsorolt eshetőségek közül az esély, hogy egy zenész reinkarnálódott a macska testébe.


Szerintem szeret téged, nagyon! Mert finomakat adsz neki enni és jól simogatod a szőrőstestét, ez a legvalószínűbb oka.

2022. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Igen a zenét az állatok is szerethetik és hogy szereted azt is érzi.
2022. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
46%
Szegény macsesz fülét sajnálom, hogy ilyen zenét hall.
2022. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Cuki😊
2022. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%

szia van kedved ismerkedni

laszlo 54f

2022. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

érdekességek:


https://www.youtube.com/watch?v=lWQSKYbrwF0


https://www.youtube.com/watch?v=_2raNqztPX0

Oldalt a belinkelt videó mellett rengetek még zene kedvelő háziállatka van.

2022. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

"De ebben az a forduló, hogy én egész nap hangosan hallgatom a zenét"


Ezek után mi a kérdés? Szimpla logika, hogy ha egész nap a szobádban kuksolsz és bömböltedet a zenét, akkor nincs más választása szerencsétlennek, ha veled akar lenni, minthogy a szobádba megy és elviseli a hangzavart. Ha a hangszóró elé fekszik, akkor meg állítom van már némi halláskárosodása is, ezért nem zavarja. Neked sem jó a hangos zene, az állatok hallása meg érzékenyebb, nekik főleg nem tesz jót.

2022. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Azért néha jó lenne kijönni a szobádból és kicsit kimenni a házból is, nem? Vagy te már most ennyire introvertált vagy?
2022. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
54%
Jaj istenem miert szukseges mindig odairni legalabb egy ilyen rosszindulatu valaszt minden aranyos kerdeshez..
2022. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!