Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én azon gondolkodom mennyivel...

Én azon gondolkodom mennyivel jobb életem lenne ha pszihopata lennék, ki mit gondol erröl?

Figyelt kérdés
Nem lennék depressziós. Nem szoronganék. Nem vàgynék szerelemre. Mindenkit kicsinàlnék azóta màr lehet gazdag is lennék. Meghal valakim nem roppanék össze. Akàrhogy gondolkodom sokkal jobb lenne nekem olyannak lenni. Föleg hogy antiszoc is vagyok ismerkedni se tudok nökkel. Viszont akkor félni sem félnék semmitöl szóval csajaim is lehetnének.

2019. aug. 1. 22:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Mivel nekem ez igy nem élet nekem sokkal jobb életem lenne érzelem mentesen.
2019. aug. 1. 22:14
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
a te szempontodból jó úton haladsz
2019. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem jobb lenne, hanem semmilyen. Az örökös neutralitás nem embernek való. Nem tud normálisan műköni. Lehet, hogy nincs rossz, de jó sem... Nincsenek motiváló tényezők, nincs miért élni.
2019. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A pszichopaták is szenvednek saját maguktól,ez csak kívülről látszik ilyen egyszerűnek,ahogy leírod.
2019. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akik pszichopaták azok konkrétan így születnek.


Ha érdekel még ez a téma ajánlom a Tanulom magam - 10 jel hogy pszichopata vagy videóját.


Egyébként pszichológussal még nem beszéltél? Ebben a zárkózott ágban tudna segíteni

2019. aug. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Valaki127 válasza:
93%
Érdekes téma, ezen párszor én is elmerengtem. De amire te gondoltál, az az aszociális, nem az antiszociális!
2019. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Üres lenne az életed mert nem éreznél. Ha bármennyi fagyit megehetnél következmények nélkül de nem éreznéd az ízét, mire mennél vele?

Csak az tud tartalmat adni az életnek hogy érzünk.

A problémádon lehet dolgozni csak kicsit akarni kell.

2019. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az nem igaz, hogy nem érezne. Csak máshogy és jóval kevesebbet. Nagyon unatkoznál. Ezt tudom. És nem lenne lelkiismereted, szóval könnyen elszabadulna a pokol, ha nem tudsz racionálisan és hidegvérrel nézni helyzeteket. Természetesen ez nem úgy müködik, hogy eldöntöd, hogy pszichopqta akarsz lenni és akkor azzá válsz. Még ha tanulmányozod is ezt a viselkedést, személyiséget, nem válhatsz olyanná. Neked mindenképp megmaradnak a saját vonásaid, nem tudnál felvenni egy tőled idegen személyiséget. Nem tudnád elnyomni az eredetit. Egy dolog biztos, ez már kisgyerek korban is megmutatkozik, nem egyik pillanatról a másikra leszel az. Bár nem esélytelen célzottan azzá válnod, de szerintem azt nem akarod. Néhány esetben hatalmas lelki trauma átélése után lett valaki antiszociális személyiség. A helyedben ezt még milliószor átgondolnám. Nyilván én csak a saját oldalamat látom, azt nem tudom, milyen amikor 'normális' vagy, csak elmondtam, kb milyen nekem.
2019. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szegénykém, te pszichopata vagy?

Szoktál olvasni róla mert érdekel mi van veled?


Tudok olyan pszichopata nőt, aki blogot ír róla és kérdésekre is válaszol. Érdekel?

2019. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem ne sajnálj emiatt. Nem vagyok a szegénykéd. De pszichopata igen. És ezzel nincs bajom, ilyen vagyok amióta csak emlékszem az életemre.
2019. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!