Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kezdjek így velük?

Mit kezdjek így velük?

Figyelt kérdés

vasárnap lesznek 4hetesek a mamámnál a kiscicák de az anyjuk 5ből 2őt magára hagyott.

elhoztuk őket de csak a 3.napon vettük észre hogy egyedül vannak így 2napig csak nyávogtak az anyjuk után.

Na most itt az a baj hogy azóta sem csendesülnek el (tegnap óta)csak nyávognak ,kivéve amíg esznek.

Hogyan csendesítsem el őket?

Nem tudom már mit csináljak velük..


2022. szept. 1. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az anyjuk melege hiányzik nekik. Próbáld meg bebugyolálni őket egy kötött zokniba, és pluszban jól be is takargatni. Esetleg egy plüssállat melléjük?

Egyébként esznek rendesen? Más bajuk nincs? Mert 2 nap kiesés egy kismacskánál nagyon húzós. Macskáknak való tápszert kapnak? Pontosabban: azt is kapnak? Vagy megpróbáltad átállítani őket felnőttesebb (már szilárd) kajára?

2022. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Raktam melléjük még este két plüsst és egy rég nem használt konyharuhát .

Ha én vagyok ott velük a kezemtől megnyugszanak de mástól nagyon nem.

Rendesen enni esznek,macska tápszert is kapnak és igen aszpikos kaját próbálok nekik adni de nem fogadják azt el.

Nem tudok róla hogy más bajuk lenne de ha ez igy marad ma is holnap orvos.

Köszönöm a válaszodat.<3

2022. szept. 1. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasukat, végbélnyílásukat szoktad nedves törlővel törölgetni, hogy legyen pisi-kaki?
2022. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nagyon picik még, hiányzik az anyjuk
2022. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3as Igen szoktam

4es ezt én megértem de valahogy csak meglehet nyugtatni őket

2022. szept. 1. 11:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülyeség, de megpróbálnék egy nagyobb kendőt kötni a nyakamba, aztán bele a cicákat :) Hátha a ringatózástól, testközelségtől megnyugodnának. Nem túl kényelmes, de az álló napi nyafogásnál talán jobb.
2022. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm kipróbálom:)

Mondjuk most megpróbáltam hogy meleg vizes palackokkal kirakom körbe a helyüket hogy jobban érezzék az "anyjuk" melegét

Szerencsére mondjuk most már kezdenek megnyugodni vagyis kevesebbet nyávognak valamivel

2022. szept. 2. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!