Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska beteg?

A macska beteg?

Figyelt kérdés
Amikor hazaértem, akkor a macska bele volt akadva a légypapirba. Leszedtem róla. Most, par nappal késöbb, hunyorog és elvonul. Felek, hogy valami baja van. Lehet a lehypapírtol baja?

2022. szept. 1. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem akarok butaságot mondani de szerintem ha ez napokkal előtte volt már baja lenne a cicának a papírtól ha esetleg megevett belőle valamennyit. Ha jól tudom a légypapírhoz se olyan anyagokat használnak mint ezelőtt, tehát nem feltétlen mérgező, csak ragasztóanyag van rajta. Bár előfordulhat hogy nem vagyok pontos. Szerintem valami más baja lehet. Ha elvonul és hunyorog, ez pedig szokatlan akkor mindenképp megéri orvoshoz vinni. Ha a légypapírtól nem lett baja, mástól még lehet. Figyeld a cicát mindenképp.
2022. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Le tudtad szedni róla a ragacsot? Vagy esetleg - napok óta - azt nyalogathatta?

Egyszer a mi macskánk is belegabalyodott, az állatorvos pucolta le sebbenzinnel. Neki nem lett baja. De - ismétlem - róla rögtön le lett szedve a ragasztó.

Én megnézetném dokival, akármitől is hunyorog.

2022. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak sebbenzinnel ne, macskára veszélyes és bőrgyulladást okoz! Ollóval le kell vágni a ragacsos szőrt, egyéb esetben nincs gond. Nem mérgező.
2022. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!