Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kívánja a cicám a tejet...

Miért kívánja a cicám a tejet és a sajtot?

Figyelt kérdés
Hétfőn hányt többször is, mondom na jó, ebből orvos lesz. Adott neki a doki egy injekciót, azután nem hányt, de elég bágyadt és étvágytalan volt. Másnap visszavittem kontrollra, kapott mégegy injekciót, és mondta az orvos hogy valószínűleg vírusos lehet, ha megint hány vagy nem eszik akkor vigyem vissza. Azóta szerencsére meggyógyult és ugyanolyan élénk mint előtte, már eszik is rendesen. Viszont a tejre és a sajtra szó szerint vetődik, aminek nagyon nem örülök mert még diétáznia kellene, és ezek egyébként sem valók macskáknak. Kiissza a tejet a bögrémből, leeszi a sajtot a lángosról, stb. Előtte egyik se érdekelte. Nem tudom mi az isten lehet vele. Valami ötlet?

2022. szept. 3. 17:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%

Tejterméket nem adunk macskának. Sóval megküldött sajtot meg pláne nem.

Teljesen mindegy, miért eszi, ennyire ne legyél felelőtlen...

2022. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Mert tejet szereti
2022. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Feketeruhasember ***** válasza:
86%
Tapasztalatom szerint azért mert ha 1 sornál hosszabb a magyarázat akkor bsznak végig olvasni. Ez nem csak ebben a kategóriában van így.
2022. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%

Szerinted normális embernek le tudja zabálni a lángosról a sajtot a macskája? :D Három macskám van, ember. Furcsa módon én meg tudtam tanulni úgy intézni a dolgokat, hogy pl. ne érjenek el olyan kaját, ami nem nekik van. Meg nem is mászkálhatnak nálunk a konyhapultra, se az asztalra, hogy beleigyanak a bögrébe.

Tehát attól, hogy nem tetszik, amit írok, és kibújik belőled az "értelmiségi", még nem lesz jobban igazad.

2022. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Egerészik a jó falusi macsek!
2022. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Laktózmentes tej nem árt neki.
2022. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Az emberek és valószínűleg az állatok is kívánósak lesznek, ha van valami tápanyaghiányuk. Esetleg valami vitamint adhatnál neki.
2022. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
65%
Az én cicáim 11 évesek. Mindkettő imádja a főzőtejszint, a tejfölt és állandóan előttük van, boldogan lefetyelik. Semmi bajuk tőle. Sajttól sem. Szóval nem kell riogatni
2022. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
84%
Nekem a kutyusom is szereti a tejet.
2022. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Feketeruhasember ***** válasza:
88%

"Az én cicáim 11 évesek. Mindkettő imádja a főzőtejszint, a tejfölt és állandóan előttük van, boldogan lefetyelik. Semmi bajuk tőle. Sajttól sem. Szóval nem kell riogatni"


Ha kijárós macska akkor azt már nem látod hogy fossa össze magát a bokorban és van folyamatos hasmenése.

2022. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!