Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet baja a cicámnak? (Barka...

Lehet baja a cicámnak? (Barka gondok)

Figyelt kérdés

Van egy 4 hónapos keverék cicusom, havannai barna, egyiptomi mau és házimacska ősökkel (valószínűleg)... Ma reggel leverte a barkát a szekrényről (szép volt, megtartottuk), olyan 10 óra körül vettük csak észre, mikor felkeltünk, hogy a kicsi ott csücsül a "romok" közepén... Valahol olvastam még régebben, hogy a barka mérgező, legalábbis azt hiszem, a barkáról volt szó a cikkben... a kérdésem az lenne, hogy ha Sheeba megevett egy-két barkát (mármint nem az ágat hanem a kis szürke szőrös akármit), lehet baja? Ugyanis ma egész nap látszólag céltalanul nyávog, pl a folyosó közepén álldogál és nyávog bele a nagyvilágba és hasonlók, pedig nem szokott ilyet...


Bocs, ha nagyon hosszú lettem, kérdezzetek, ha valami nem egyértelmű...


Előre is köszi!!!

20/L


2010. szept. 25. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A barka mérgező.Én ugy tudom,kábultságot,vagy hallucinációt okozhat.
2010. szept. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha reggelel ette meg akkor már nem valószinű nagy baj lesz(már ha eddig nem volt).

Tejet adtál neki?

Az sok mérget hatástalanit,vagy csökkenti a hatását.

2010. szept. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Huhh, most marha büszke vagyok magamra, fél órája még a konyhakövön ültem és egy mokkáskanálból diktáltam bele a tejet :) Mennyit kéne adni neki? kb 3 mokkáskanálnyit sikerült elnyammognia. nem tűnik kábultnak, de "vadászik" a semmire... meg néha mintha hallana/látna valamit, felkapja a fejét és bámul, de nincs ott semmi....


Ötletek? Ja és mégegyszer: mennyi tejet kéne neki adni?

2010. szept. 26. 00:05
 4/12 anonim ***** válasza:

Minél többet adj neki,amennyit csak tudsz,vagy elfogad.

Valószinű képzeleg szegény.

2010. szept. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na most beslisszolt a fürdőbe, a párom fürdik, odaült a kád szélére, pontosabban a sarokba és mindjárt elalszik állítólag... Fájdalmai nem lehetnek? Tejen kívül tehetnék még mást érte?
2010. szept. 26. 00:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Mást nem tudsz,hánytatni már késő.

Figyeld nem történik e valami vele,de nem hinném,hogy baj lesz.

2010. szept. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Milyen barka? Ugyanis van pár növény aminek ezzel a névvel illetjük a virágzatát. Amit húvétkor szedsz az fűzfáról van az gyógynövény. Mellesleg túladagolása nem okoz hallucinációt, de a mérgezésnek már keleltt volna egyéb tüneteket mutatni (nem mintha 1-2 virágtól baja lenne, amúgy is kérgét használjuk).

Az első meg magába szállhatna kicsit, nem kéne az észt osztani ha hülyék vagyunk hozzá.

2010. szept. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy megette, szőrös, nehéz lenyelni, inkább anniyra figyeltétek hogy furcsállta, zavarba jött és ezért ült, állt, nyávogott tanácstalanul, próbálta játékkal oldani az érthetetlen helyzetet.

De nyilván reggelre kiderült.

2010. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A húsvéti barkáról volt szó, de hálistennek semmi baja, tegnap tejet iszogatott, ma pedig minden oké :) Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2010. szept. 26. 11:37
 10/12 anonim ***** válasza:

00:58

Hülye a jó édes...tudod kid,hogy ilyen barmot szült,aki ismeretlenül igy beszél.

2010. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!