Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi az istenért nyávog a...

Mi az istenért nyávog a macskám torka szakadtából?

Figyelt kérdés
Ivartalanítva van már egy éve, szóval a tüzeléstől nem lehet. Nagyon kellene valami megoldás mert már nem bírom tovább hallgatni. Ugyanazt a kaját kapja, tiszta az alom, van vize, ugyanúgy meg volt szeretgetve mint mindig. Orvoshoz csak a szüleim tudják vinni mert nekem egy vasam sincs (középiskolás vagyok) szóval azt légyszíves ne írjátok, mert nem vagyok vele előrébb.

2022. szept. 18. 19:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
60%
Örülj neki, hogy nem mekeg ..
2022. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gyakran nyávog így és mióta csinálja ezt?

Vannak hangosabb macskák, nem mindig pici koruktól ilyenek. Nekem az egyik ilyen cicám akkor nyávog, ha nagyon unatkozik, a másik pedig akkor, ha ki akarna menni (régen kinti volt, ma már nem, így neki kicsit nehezebb). Mindkét esetben megoldás szokott lenni egy kis játék.

2022. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 folyamatosan, és ma délután óta csinálja.
2022. szept. 18. 19:48
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Te nem birod tovabb hallgatni, de o meg lehet a kinok kinjat eli at, mert fajdalma van...🤷‍♀️

Na kinek lehet rosszabb?

Holnap vigyetek el orvoshoz, erre mast nem lehet mondani. Gondolom ugyeletre ugyse vinnek el, szoval akkor marad a holnap.

2022. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Na de mit csinál közben? Előtte, utána? Téged néz közben? Esetleg kifelé nyávog?
2022. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
unatkozik
2022. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Hát, pedig itt az állatorvos lesz a megoldás. Nyilván valami fájdalma van ha egész nap nyávog.

Oké, sulis vagy, nincs kereseted, mi itt mind voltunk ilyen cipőben. De gondolom a szüleidnek van. Eleve ha megengedték hogy legyen állatod, akkor felelősséget vállaltak érte, hiszen az ő keresetükből kell a kajáját is fizetni. Meg az állatorvost is.

Ilyenkor szólni kell nekik (bár gondolom ők is hallják az állandó nyávogást) és holnap szépen el kell vinni orvoshoz, mert mi itt nem tudjuk látatlanban megmondani hogy mi a baja, de ha meg is tudnánk, akkor sem tudnánk sajnos távgyógyítani.

2022. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Azért azt lehet hallani hogy a "gyere játszani, unatkozom" vagy a "félek" vagy a "borzasztó fájdalmam" van skálán nagyjából hol helyezkedik el a nyávogás. Nagyon nem mindegy. Ha az utóbbi, és pláne ha nincs kaki, pisi, akkor azonnal orvos.
2022. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Ki akar menni
2022. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
"Orvoshoz csak a szüleim tudják vinni". És? Akkor a szüleid viszik, nem értem a problémát! (És minek írod a keresőszavakhoz, hogy kölyök, ha egy éve ivartalanított?)
2022. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!