Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van még olyan szülő rajtam...

Van még olyan szülő rajtam kívül ezen a bolygón, akinek a babája nem alszik az autóban a hordozóban, hanem torka szakadtából sír?

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen sok ilyen baba van. Nemrég volt erről egy kérdés, sok jó ötletet kapott a kérdező. Esetleg érdemes rákeresned. Kitartás!
2022. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Jelen! Most 2 éves lesz lassan, szégyen vagy sem, hosszabb útra ipaddel és rajzfilmekkel felszerelkezve megyünk. Eddig nem kötötték le a mesék, szóval ez sem volt megoldás, így a hosszabb utakat kerültük. Rövid távon meg olyan 1 éves kora után (bár lehet, volt az már majdnem 1,5 is) maradt meg nyugodtan, addig 10 perctől 3 óráig terjedő intervallumban végig képes volt üvölteni. Igyekeztünk alvásidőre időzíteni az autózásokat, de ez nem mindig kivitelezhető, és volt, amikor ennek ellenére sem tudott elaludni, ami természetesen csak rátett egy lapáttal az amúgy sem jó hangulatára.

A társaságban mi vagyunk az egyetlenek ilyen babával (most már kislány, na) megáldva, mindenki más inkább ment hajnali 2-kor is kocsikázni, mert ott legalább elalszik a gyerek.

2022. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Üdv, 7 hónapos, maximum 20 perc, aztán üvölt, mint a sakál. És ez már fejlődés, eddig 5 percet bírt vagy annyit se.

Nem szoktunk autózni vele, csak ha nagyon muszáj.

2022. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, kicsit megnyugodtam. 2,5 hónapos a kislányom, konkrétan indulástól számítva fél percen belül üvölt, eléggé kivagyok, mert sehova nem tudok vele kimozdulni. Babakocsi detto.
2022. máj. 10. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt. Ha babakocsival mentünk, sokszor ki kellett vennem és kézben kellett hazavinnem, mert annyira sírt. Autóban szintén üvöltött, akár 3 órát is egyhuzamban. A babakocsit soha nem szerette meg. Amint járni tudott stabilan, el is adtuk. Az autóban az vált be, hogy menetiránnyal szemben közöttük be, hogy lásson mindent. Mondjuk a te babád még ehhez kicsi.
2022. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#1 Ha erre gondoltál, én voltam a kérdező.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..


Végül arra a megoldásra jutottunk, hogy a hordozó helyett vettünk egy 0-18kg autós gyerekülést. Láss csodát, már eljutunk a város egyik feléből a másikba viszonylag zökkenőmentesen. Persze így is háttal van, de sokkal magasabban ül, így kilát az ablakon, és valószínűleg kényelmesebb is az ülés.

Joie i-Spin 360-at vettünk, minden forintot megért.

2022. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Igen, pont erre. Örülök, hogy megoldódott. Biztos kényelmetlen volt neki a régi ülése. Remélem, már könnyebb lesz nektek innentől az utazás! :)
2022. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!