Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt velem a...

Miért csinálja ezt velem a macskánk?

Figyelt kérdés

Van egy egy éves kasztrált kandúr macskánk. Hárman lakunk együtt, de csak anyukámmal viselkedik szépen a macska, neki hízeleg, cukiskodik, dorombol, elfekszik a lába elött, kelleti magát.

Velem meg teljesen máshogy viselkedik, nem hagyja hogy hozzáérjek, durván játszik, karmol, harap, stb.


Van amikor rájön az 5 perc ami sokszor órákig tart és ha ülök a forgószékben a macska odajön és hisztizik.

Azt vettem észre, hogy olyankor nem akar semmit, csk hisztis.

Odajön, felugrál a székemre, kaprgatná mindenhol, bökdös engem, nyávog, vergődik.

Ilyenkor mindig megnézem nem e éhes vagy koszos e az alma, de akkor is ezt csinálja ha minden rendben van.

Ha meg játszanék vele az meg nem érdekli, csak néz, hozzáérni természetesen nem enged.

Ilyenkor mit akarhat vagy mit lehet vele kezdeni?


Nem értem velem miért nem úgy viselkedik mint anyával, pedig ugyan úgy ellátom én is mint ő. Kb felesbe etetünk, takarítunk alóla, meg én sunyiba még jutalomfalatokat is adok neki, de ha így viselkedik nem fogok.


Valaki érti ezt?



2022. szept. 19. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Etesd te egy ideig, akkor feljebb kerülsz nála a ranglétrán.
2022. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Botos játék, lézer. Ezekkel is próbáltad a játékot? Más napszakban esetleg. Amikor élénk, akkor kell.
2022. szept. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyan próbálsz vele játszani?
2022. szept. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!