Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Viszem a cicamat egy 10 oras...

Viszem a cicamat egy 10 oras auto utra, macska pelenka bevallhat?

Figyelt kérdés

sziasztok, mint olvashattatok 10oras ut var rank hordozoba viszem viszont ha megallnank ut kozbe porazon fix nem wczne

pelenkan gondolkoztam, szerintetek bevallhat? rendes cica pelenkat nem talalok, babapelenkabol a legkisebb kene gondolom😂 koszonom a segitseget❤️



2022. szept. 26. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vigyél egy kisméretű alomtálcát vagy erősebb kartondobozt némi alommal, és azt tedd le neki mondjuk a hátsó ülés elé, amikor megálltok valahol.
2022. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1/1 nagyon kis bekepzelt cica, vagy nem is tudom hogy mondjam de az biztos nem vallna be
2022. szept. 26. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne a macskat pelenkazd, foleg, mert kizart, hogy azt a kocsiban ki tudnad rajta cserelni, alapbol stresszes lesz, hat akkor meg baszogatod is. Utkozben ne vedd ki porazon se, ne stresszeld meg tovabb.


A hordozoba tegyel le neki tobb retegben pelenkat.

Pl ezt:


[link]



Ha bepisil, csak kihuzod alola a pisiset, es alatta lesz a tiszta. De szerintem vissza fogja tartani egyebkent, stresszhelyetben a macskak nem uritenek altalaban.

2022. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3as, ez amugy nagyon jo otlet, igy lesz koszonom❤️
2022. szept. 26. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet pelenkázni ha eddig soha nem volt
2022. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pelenkázó alátétet tegyél be neki, ne rá akarj adni! Jó a babáknak való is, nem kell a drágább, állatnak gyártott! Az enyém tartogatta, majd 2db ázott el alatta de olyan igazi csöpögősre. Feszegettem kifelé a vonat wc-ben, mert nem akart kijönni! Nagy nehezen kivettem, még 3x visszament a pisis dobozba, így jól jött a nedves állattörlő kendő és a zsepik, amit beraktam.... Hazáig még egy alátétnek annyi lett, azt letojta majd le is pisilte, mert hirtelen fújtatott az a csukló rész a vonatban. :D :D :D Mintha csecsemőt vinnél, számíts mindenre! Ő pl. csak rágórudat fogad el, vizet nem iszik csak zárt szobában néhány óra múlva vagy itthon. Ez nyáron utazva külön kellemes.. de vinnem kell mindenhova ünnepekkor és néha nyaralni, mert hát úgy alakult, hogy már csak mi ketten maradtunk meg a falkában! :(
2022. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!