Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5 hónapos cica kaphat felnőtt...

5 hónapos cica kaphat felnőtt macska tápot?

Figyelt kérdés

Boltban csak ilyet tudtam venni, gondolom nem lesz baja tőle?

Esznek házi kosztot is, mármint ami nem fűszeres, zsíros, olajos.


2022. szept. 27. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem anno kihányta.

Szóval inkább azt mondanám nem

2022. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ettek belőle, nincs gond. :)
2022. szept. 27. 10:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Siman esznek a mergezett cuccokbol is, az se gond, igaz?

Na ez a hozzaallas karos. Attol meg, hogy megeszik valamit, az nem feltetlenul jo neki! Szoval azert a jovoben ne igy allj hozza az etetesehez, ha lehet :D


Na de ez csak egy kis kitero, nagy baja igazabol talan nem lesz.

Ami fontos, hogy legyen jo minosegu. Mivel boltban vetted, nem vagyok benne biztos,hogy ez megvan, de el kell olvasni az osszetevoket es a magas hustartalomra kell torekedni mindig :)

2022. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Milyen mérgezett cuccok, hármas?
2022. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, en nem mergezek allatokat.

De hallottam mar fagyallos husrol/kolbaszrol, ezeket bedobaljak a kertbe es siman megeszik az allatok.

De pl a xilit erosen mergezo, es megeszik az azzal keszult eteleket is, ha izlik nekik.


A kutyak is ketpofara zabalnak a csokit, ha hozzafernek, aztan abba is rovid uton bele lehet halni.

Csak arra probaltam utalni, hogy abbol tilos kiindulni, hogy mit eszik meg es mit nem.

2022. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5/5

Ha te magad se tudod akkor minek írsz hülyeséget? Vagy ha tudod fejtsd ki légy szives.

Még, hogy mérgezi az ember őket... eszem megáll...

Xilitet tudatosan tesz bele valaki ételbe és nem direktbe tartalmaz, vagy ha igen akkor az fel van tüntetve. Mi pedig olyat nem fogyasztunk, a boltban vásárolt táp se tartalmaz ilyet.

Mellesleg nem kijárós macskákról beszélünk, hogy "bármit megesznek ha bedobják a kertbe"...

2022. szept. 27. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Csak arra probaltam kilyukadni, hogy abbol tilos kiindulni, hogy mit eszik meg az allat, mert az nem feltetlenul jo neki! Megeszik az mindent, meg azt is, ami halalos neki.

Nyilvan te nem fogod megmergezni, de ki irt ilyet? Senki. Szerintem eleg jol kifejtettem, hogy mire gondolok mar ketszer is. Ha nem akarod erteni, te bajod.

2022. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

More mindenhol csak veszekedés.

Inkább megyek és feltakaritok

2022. szept. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!