Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aki nem bolti kaját ad a...

Aki nem bolti kaját ad a macskájának, az mit?

Figyelt kérdés
Averzióm van a bolti macskakajákat illetően. Mit érdemes adni, ami nem az, hanem házilag megoldható?
2022. szept. 30. 10:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

En barfoztam macskaval is, normalisan betartva a szabalyokat, valtozatosan etettem, stb. Nagyon bejott amugy, de sajnos idohiany miatt 2 ev utan abba kellett hagynom, egyszeruen nem fert mar bele :( Amit sajnalok nagyon.


Azota tapot eszik, purizont. Ha ugy vesszuk, ez nem bolti, mert rendelem :D Keves jo tap van, ha egyaltalan van, amit szemelyesen meg tudsz venni szerintem.

2022. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Szalonna héjjat, vagy tepertönek a héjját adtam már a macskámnak.
2022. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi az oka az averziódnak? Ezeket pont arra fejlesztették ki, hogy a legjobb legyen.

Nagyon régen volt (kb 40 éve) de mi adtunk neki halkonzervet, párizsit mindent megevett. De nem szobacica volt, szóval hozzá kajált a természetben is.

2022. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Kitekat szárazeledel vagy Purina ONE, ezek elérhetőek, és a cica is szereti.
2022. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Csirkeaprólékot, virslit, felvágottat, élő egeret.
2022. szept. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
moslékot kenyérrel
2022. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Azért ez kemény válaszsor.😃

Mi az a barfozás?

2022. szept. 30. 12:12
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
2022. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

20-22 éves koruk környékén mennek el a cicáim, úgy, hogy tulajdonképpen nem betegek, csak öregek. Pedig kényes perzsa, félperzsa csapat, nem edzett, 9 életű házi cicák.

Én nyers csirkefejjel etetem őket, míg van foguk és meg tudják rágni. Utána alutasakos nedvestáppal. Ebben nincs kifejezett márka, mert válogatnak, cserélgetni kell, mert megunják. A lényeg részemről, hogy jó minőségű senior legyen.

Napi 6 db fejet esznek, reggel 3-at, este 3-at, amit darabonként 4-be vágok.

Ezt mindig frissen veszem, nem az állatbolti, fagyasztott, fura szagú “aszalódmányt”.

Kapnak időnként szívet, májat, főtt sárgarépát, de nem főétkezésként. Az egyikük kedvence a zöldbabfőzelék, a másiké a sült tök. Egységesen imádják a frissen főtt csemege kukoricát.

Most látom, hogy mindezt jelen időben írtam, holott fél éve ment el az utolsó cicánk…

2022. szept. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Ami megmarad. Hus, rizs, teszta, kenyer, stb. Hulye leszek ra kulon kolteni. Amiota az eszemet tudom, minden macskat igy etetettunk. Csak manapsag divat ez a szojadus gusztustalan macskakaja-gyartas. A mi macskaink tobb hust esznek, mint barmelyik masik, ezt le merem fogadni.
2022. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!