Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetek ellene, hogy ne...

Mit tehetek ellene, hogy ne haljon meg?

Figyelt kérdés
Már a Második Macskám elment Fogzásban :( mit tehetek, hogy ne haljon meg? :(
2010. szept. 26. 19:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Már nem azért de az állatok nem szoktak belehalni a fogzásba! Mivel mindegyiküknek muszáj fogat váltani növéskor... Ott valami más baj van és nem tudom minek van állatod ha nem viszed orvoshoz?
2010. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%
igaza van az elöttem szólónak.Nekem még egy macskám se halt bele...Pedig aki most van ő a 4.(és 12éves vagyok!)
2010. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk elviszed orvoshoz, mert eléggé valószínűnek tartom, hogy nem a fogzásba halt bele a másik sem.
2010. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%
Ja és annyit had tegyek hozzá hogy nem azért a mostani macskám a 4.mert nem gondoztam őket...Az elsőt még ovisként kaptam emtudom mi lett vele,a 2. az elszökött(vagy valaki elvitte!mert ő rendes cica volt,nem ment el magától!)a 3.-at a szomszéd adta oda valakinek :/ és most van a 4.macskám aki már 9éves!(a 3.macskát akkor kaptam mikor a mostani cicám 7éves volt)
2010. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
13%
lehet tényleg el kéne vinned orvoshoz, de én nem szóllak le mint a többiek, mert igen is van olyan, hogy a kiscica a fogzásba elpusztul .. :(
2010. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
19%

Hali!


Hát igen van olyan, hogy az állat belehal a fogzásba, hiába állítják az okoskák, hogy ilyen nincs mivel nekem állatorvos mondta!


És amit tehetsz ellene: hát konkrétan nemtudom csak ötleteim vannak, mivel valszeg nem nagyon tud ilyenkor rágni ezért én javasolnám a puha konzerv tápot persze szobahőmérsékleten és persze minél több kalciumot például tej képében (hasmenése lehet tőle de pl én cicámnak nincs ha fele-fele arányban felhigítom a tejet vízzel) vagy pl kérdezz meg egy állatorvost...


pás

2010. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

Attol hogy az allatorvos mondta, attol meg idiota.

De tegyuk fel, hogy igaz, mert csak.

A fogzas azzal jar, hogy begyulad a foginy, es nem tud rendesen enni a macsek.

A megoldas ezek szerint, gyulladascsokkento, es normalis etetes, + vitamin.

Szoval, ebbol az jon, hogy ha a fel ev koruli, fogvaltos macskank 2 napja kronikusan nem eszik, es lathatoan fogy (mert 2 nap utan mar garfield-on is meglatszik) allatorvoshoz kell vinni.

Ennyire egyszeru.

2010. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 OliaTIRA ***** válasza:
40%
tevedtek. a fogzasba a macska belehalhat. ha nem fakad el neki. nem is olyan regen az 1eves fiu macskam is fogzott. allatorvost kellet hivnom. kulonben meghalt volna
2010. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 lacikaaaaa ***** válasza:
18%

Nem tudom ,hogy miért bánt mindenki.

Igenis belehalhat a fogzásba.

mivel az ínye begyullad és olyan magas láza lesz hogy meghal.Állatorvos ír neked lázcsillapítót,és a langyos tej jó ötlet.Amúgy ha ne agy isten nincs pénzed állatorvoshoz hordani adhatsz neki rubophent vagy coldrexet persze csak nagyon keveset mert még picike.Egy kifejlett cicának napi egynegyedet szoktak adni kb ennek a fele kéne neki.(baja nem lesz tőle)

Remélem meggyógyul.

2010. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 OliaTIRA ***** válasza:
en is adtam neki gyulladascsokentott fajdalomcsilapitott. nem hatott
2010. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!