Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáknak lehet szerelmi...

A macskáknak lehet szerelmi bánatuk?

Figyelt kérdés
Szerelmes lett a kandúr macskám, viszont a lánymacska ezt nem viszonozza. Azóta nagyon lehangolt szegény, meg van törve pedig előtte ragyogott.

2022. okt. 7. 23:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehet szerelmes, igy szerelmi banata sem. Vannak ugyan allatok, amik egy eletre valasztanak part, de egyreszt a macska nem ilyen, masreszt az sem szerelem.
2022. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értem,de azért ugye szeretetet tudnak érezni az ember iránt? Mert én azt érzem hogy tényleg nagyon szeret a macskám,és eléggé kiakadnék ha erre sem képesek.
2022. okt. 7. 23:18
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Az állatoknak is vannak erzeseik csak eppen mashogy fejezik ki, mashogy kommunikalnak így szerintem simán
2022. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Darius- ***** válasza:
100%
Ahogy egymas irant is éreznek, miutan kialakult a bizalom, akkor mar szeret és elfogadja az embert is ugy mint csaladtagjat, nemcsak a fajtarsait. Alapbol az allatok vadabbak az embernél, mert figyelniuk kell a veszélyekre és nem annyira fejlett au értelmuk. És ez nemcsak a kaja miatt van, mert az enyém, amely sajnos mar nem él, 14 évesen halt meg, szép kort megélt o, felugrott az agyba is hozzam lefekvés elott vagy maskor is, amikor hivtam, mert tudta simogatni fogom.
2022. okt. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Biztos azert szomoru mert meglatta a gazszamlajat
2022. okt. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom,bár tény hogy szép kort meg élt a cicád. És igen engem is nyalogat,meg bújik oda hozzám és ezeket akkor is csinálja,amikor nem éhes.
2022. okt. 8. 00:00
 7/17 A kérdező kommentje:
5-ös most láttam a kommentedet.😂
2022. okt. 8. 00:02
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

Vannak érzéseik az állatoknak(a cicáknak is)

Azért bujik mert szeret

Szerelmi bánata nem hinném hogy van, a cicák csak akkor sz”xelnek ha tüzelnek, ha együtt lakik a 2 cica és úgy gondolod hogy a fiú közeledik hozzá de a lányt nem érdekli, lehet nem szimpatizál a lány a fiuval, kérdés mióta laknak együtt?

2022. okt. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Talán három hete. Viszont nem értem akkor miért ilyen lehangolt, egyébként nagyon szeretetéhes,ragaszkodó macska. Szóval arra is gondoltam hogy lehet azért mivel mostanában nem tudtam olyan sokat foglalkozni vele mert ugye sok volt a munka meg elkezdtem egy új szakmát is tanulni.
2022. okt. 8. 00:16
 10/17 A kérdező kommentje:
Te márcsak tudod Lakatos😏
2022. okt. 8. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!