Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 Cicám tűnt el. Lehetséges,...

2 Cicám tűnt el. Lehetséges, hogy megolte őket valami..?

Figyelt kérdés

Már 4, lassan 5 napja nem jött haza az 1 éves hím macskám.

Furának tartom mivel csak egyszer fordult elő, hogy 2 napig nem jött haza. Es akkor is nyáron történt.

A macskám anyja, tegnap este óta nem jött haza.

Tegnapelőtt megsebesült a hím macskám cica testvére, és sajnos ma el is pusztult annyira komolyak voltak a sebei..az állatorvosnál. Reménykedtünk, hogy tudnak segíteni rajta de nem..

Attól félünk, hogy ugyanaz a vadállat vegezhetett-e velük is mind a mai napon elhunyt cicánkkal..ti mit gondoltok?..


2022. okt. 8. 21:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%

Azt gondolom hogy ha bent tartottad volna akkor most még boldogan élne mindegyik, és nem kellene aggódni értük.

Én éppen ezért tartom bent, mert nem akarom hogy leszakadt füllel, törött állkapoccsal vagy kinyomott béllel találjak rájuk amint éppen "boldogak és szabadok" valahol az utcán.

2022. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hidd el eszembe jutott már ez többször és nagyon rosszul érzem magam emiatt ..
2022. okt. 8. 21:52
 3/26 A kérdező kommentje:
Mert ahol lakunk annál messzebb nem mentek soha , lehet, hogy bejott valami az utcánkba és rájuk támadt
2022. okt. 8. 21:53
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

Az 1 éves kandúrod elment csajozni. A macskák igen csúnyán tudnak verekedni. Még a nőstények sem adják meg magukat bármelyik kandúrnak.

Ha hazatér a kandúrkád, vidd el ivartalanítani.

2022. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
14%
Borz rendszeresen megtamadja az én macskáimat. Ez a "tarts bent a házba, ne legyé' má hülye" meg azért baromság mert nekem sok macskám úgy lett befogadva, előtte kóbor cicák voltak és ha akarnám akkor sem tudnám őket bent tartani folyamatosan.
2022. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
8%
A macskák nem kutyák, nem hűségesek. Lehet jön, lehet nem.
2022. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
7%
Az enyémek is csinálnak ilyent. Olyan is volt hogy 1 hétig nem jött haza. Amúgy meg én pl nem tudnám a házban tartani az állatokat. Nem itt a helyük hanem kint. (Persze van kialakítva nekik melegedni hely a kazánházban de a macskaszőrt nem kell minden macskagazdi tolerálja folyamat a házban)
2022. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

5# jó ég..sajnálom

Szegények..meg nagyon kíváncsiak is.. azért is oda merészkednek ahova nem kéne..

2022. okt. 8. 22:30
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
8, az szerint anyád volt, akit épp zabáltak.
2022. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

4# Mondták, hogy ez lehet az egyik ok amiért nem jött haza még, és most lett mégkiváncsibb ezért messzébbre merészkedhetett. Az anyjuk nem tudom ha holnap elő jön-e.. de bízom benne..

De ha mégsem..attól tartok, hogy szegenyekkel mind ugyanaz végezhetett..

Keddi nap , este fél 6 körül engedtem ki még sütött a nap vagyis majdnem le nyugvoban volt, és még kint volt az egyik testvére is..

Mindìg hazajott este 10-11 körül de aznap nem..a többiek viszont hazajottek..és aznap hallodtam egy macska hangot este amit még hallodtam nappal reggel is mindezek előtt. Nálunk a hegyen lakik valaki és mintha onnan jött volna aznap este, aztan ki mentünk de nem láttunk semmit.. nagyon szomorú ez az egész..

2022. okt. 8. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!