Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Varjam meg, míg olyan éhes...

Varjam meg, míg olyan éhes lesz, hogy megeszi?

Figyelt kérdés

Másfél hónapos cicám van, vettem neki való kaját. Az a baj, hogy ha nem totál friss a kaja, akkor üvölt. Picike adagokat teszek ki, de ha mondjuk ott hagyja és félóra múlva megy vissza, akkor már nyivákol, mert nem elég friss.

Viszont ez így tök pazarló. Megvarjam, hogy azt egye meg, hiába nyavog?


2022. okt. 9. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem fél évesen még szoktatható, ne hagyd hogy a fejedre nőjön és ő dirigáljon.
2022. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Majd megeszi, nem kell elkényeztetni.
2022. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Csodálkozol, hogy ha azt látja, hogy ha nyávog akkor friss kaját kap, akkor azt megtanulja és mindig nyávog? Gondolkozzál egy picit.
2022. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehet tudni milyen fajta kajával/kajákkal eteted?
2022. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt ne csináld, amit a sógorom, hogy az Aro márkáju kaját kint rohasztotta, mondván, hogy addig nem kap frisset a macska, míg ezt meg nem eszi. Az én macskáim meg sem ennék az Arót, és hasonlókat.

Vannak kaják, aminek meghagyják egy részét, és vannak olyanok, amik után még a tálat is kinyalják. Később, lehet, hogy azt is megunják, ha túl sűrűn kapják.

2022. okt. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves hármas! Köszi a kedves választ. Nem vagyok szellemi fogyatékos: a macska egy hete van itt, annyira még nem volt ideje hozzászokni. Nem tudom, ha csak ekkora, akkor az állaga zavarja, vagy mi van vele? De szó szerint üvölt, jön a nyomomban, és ha végre a kutyának kidobom a maradékot és ő újat kap, akkor szinte ráveti magát.

Ennyire kicsi macskám még nem volt.

2022. okt. 9. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
Milyen maradékot? Moslékkal eteted?
2022. okt. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!