Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kell beszereznem egy...

Mit kell beszereznem egy kiscicának?

Figyelt kérdés

Az égvilágon semmit se tudok a macskákról. :)

Most a hétvégén mentettünk meg egy cicát, ma vittem állatorvoshoz, és kiderült hogy fiú cica, 6-hetes.

Kidobták egy autóból vidéken, és a többi ottani macska nem fogadta be. No mindegy, a lényeg, hogy most már itt van nálunk, és itt is marad. :)


Már vettem neki álomtálcát meg nyilván almot, csomosodót ajánlották. Ezen kívül semmit se vettem neki, egy kis dobozkában alszik, meg az ágyunkon, illetve kis tányérból eszik.

Lakásban lakunk, benti macska lesz, és illetve van egy kutyánk is.


Most csinálnék egy nagy bevásárlást mondjuk a zooplus-on, de tanácstalan vagyok, mert van mindenféle kaparófa, meg mindenféle táp, meg fekhely...


Most jelenleg vettem neki egy kölyköknek való tápot, Leonardo a neve, és állítólag szuper prémium. Jó minőségű?

A kutyám csak szuper prémium táppal etetem, a cicát is úgy szeretném.


Nagyon szépen köszönöm, ha válaszoltok, mindenféle tanácsot szívesen fogadok! :)



2022. okt. 11. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fekhely, játékok, kaparó (szerintem ez mindegy milyen) lehet nem is fogja használni..

Nem kell szerintem tulzásokba sem esni :)

2022. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért azt szeretném, ha a kaparót használná es nem a bútorokat tépné szét :D most a kis szőnyegemet kapargatja, jobb híjján.
2022. okt. 11. 15:21
 3/3 anonim válasza:
100%
Ágy, kaparó mert különben minden mást fog kaparni. És lehetőleg puha meleg ágy mert a macskák a meleg helyeket szeretik
2022. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!