Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha “rosszul” lett ivartalanítv...

Ha “rosszul” lett ivartalanítva a macska, akkor azért jár kárpótlás, vagy előfordul gyakran?

Figyelt kérdés
A nőstény macskám ivartalanítva lett, és újra tüzel, egy orvos szerint maradt szövetdarab vagy mi, és ezáltal újra tüzel és újra ivartalanítani kell. Ezzel visszamehetek oda, ahol csinálták, és mivel hibáztak (nem tudom, hiba-e vagy gyakran előforduló dolog) korrigálják és ingyen ivartalanítják megint?

2022. okt. 12. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Persze, hogyne... A drága orvosi fogyóeszközöket meg majd megszülik.
2022. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg ingyen megcsinálják. Hiszen nem a te hibád.
2022. okt. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Szerinted is ingyen kellene.

Jó orvos ekkora bakit nem vét.

2022. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

1-es, hogyha a doktor hibát vét, azaz pl nem megfelelően műti meg az állatot, a második, korrekciós műtétért NEM kérhet pénzt.


Az ő balf..ga miatt tüzel a macska, nem a gazda hibájából.

2022. okt. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek az utolsóval, emiatt is kérdeztem, hogy ilyenkor mi a teendő
2022. okt. 14. 09:57
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
#4 Kérhet pénzt, minden joga megvan hozzá. Te már csak tudod, hogy az ő balf. volt, miközben minden műtétnek vannak kockázatai. Hát most belefutott egybe, nem sikerült jól a műtét. Ez nem jelenti azt, hogy akkor neki ingyen újra kéne műtenie.
2022. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a kiscicát, én 15 évig USA-ban foglalkoztam cicókkal. Születéstől kezdve, kb 3-4 hónapos korukig, azaz 1 kg-os suly elérése után operálva voltak, utána örökbe vették. Ott nagyobb részt 2 cicót visznek a gazdik, általában testvéreket. Ott soha nem hallottam, hogy elkötik őket, kiveszik méhet, petefészkeket,igy soha nem lehet nagy bajuk később sem.Több száz kis miaut láttam felnőni, a férfiak is nagyon szeretik a furbabykat.A mütét miatt problémák nem voltak, előtte jól megvizsgálják Őket, az egészségük érdekében.
2023. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valaki nagyon átfogalmazta a válaszomat! Először is mindig kihangsulyozom, a műtét előtt a cicát meg kell vizsgálni, a szive birja-e az altatást! Ne türténjen meg, hogy nem ébred fel.Másodsuor, erre nem tértem ki, megbizható orvossal kell mötetni a cicust, akinek tapasztalata van.Aki macskáat operal, nem hagy bent olyan szöveteket, amelyek miatt a cica ugyan ugy tüzel, jelöl továbbra is.Valami garanciát kellene vállalni, és nem duplán megfizetni ugyanazt a beavatkozást.
ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!