Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire macerás macskát...

Mennyire macerás macskát vinni Kanadába?

Figyelt kérdés

Elsősorban a cica/cicák miatt kérdem, mert nem egy rövid út (10 ra, egy átszállás, plusz onnan még kocsikázni ki tudja meddig)


Párommal mindketten imádjuk a cicákat, szeretnénk is. Viszont hamarosan (minél hamarabb, amint lehet, olyan 1-2 évvel számolunk, aztán meglátjuk hogy alakul) szeretnénk kiköltözni Kanadába. A párom menne ki először, én pár hónap múlva követném.


Én úgy gondolom, hogy mindenki jobban járna - párom, én, cicák - ha majd a végleges kiköltözés után szereznénk cicust, majd ott kint.


De persze nagyon szeretnénkk mihamarabb, gyerekkori álom, csak sajnos egyikünknek sem adatott meg eddig :D


Tényleg jobb lenne később megmacskásodni, vagy nem akkora gáz nekik a költözködés?


2022. okt. 17. 11:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerezzetek cicát, ha már kint vagytok. Nektek is jobb úgy.
2022. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nincsen meg a macska, semmiképp nem vennék, ha ilyen közel a kiköltözés. Ha eddig kibírtátok az "álom meg nem valósulását", ennyi még igazán belefér, már csak abba belegondolva, hogy költözés előtt mennyi teendőtök lesz. Persze másik oldalról nézve más meg 1-2 éves gyerekkel is ki tud költözni, szóval biztos megoldható, meg hát végül is egy macskáról van szó, kibírja az utazás "traumáját", ha a következő 1-2 évet nem bírjátok ki macska nélkül, tehát az sem lehetetlen.
2022. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
Alapból nem értem a kérdést. Azt kérdezed, mennyire macerás, utolsó sorban meg azt, hogy a macskának milyen a költözés. Hát, ha macerás, az max. neked macerás szervezésben-költségben, most akkor ki miatt aggódsz? Lusta vagy vagy a macska van szem előtt? Egyik sem normális hozzáállás, a macska megy, ahova te mész, te meg eldöntöd, akarsz-e foglalkozni ezzel, vagy kényelmesebb később macskásodni.
2022. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Stresszes, de a macska tuleli.

Viszont en oszinten megmondom, hogy a kenyelmet es a penzt valasztanam, mert nem minden legitarsasaggal utazhatsz macskaval. Igy lehet, hogy akkor, amikor koltoznel, 6 atszallassal es 4 nap alatt jutnal el kanadaba macskaval, mert csak igy lehet megoldani, hogy veled utazzon, ez pedig nyilvan sokkal tobb penzbe es idobe kerul, mintha csak siman mennel.

2022. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
#3 na ilyen, amikor a háziállatra sokan tárgyként tekintenek, az országban attól tartok ők vannak többen.
2022. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat ♥


Akkor maradunk az eredeti tervnél, kint lesz macsekunk :)

2022. okt. 17. 12:28
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
#5 Hát, én is sajnáltam, hogy az első szó ami megjelenik ebben a témában az, hogy "macerás". Ha már megvan az állat, kit érdekel a macera, jön velem. A kérdező szerencsés, ő még válogathat, hogy mennyire vállalja be a "macerát", de ha csak a macera van vele, a helyében nem is vennék 15 évre háziállatot.
2022. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

7-es, nyugodj mar le :D

Nekem mar van kutyam, abszolut jonne velem a vilag vegere is, ezert is valasztottam kistestut, hogy egy esetleges kulfoldre koltozes eseten konnyebb legyen utaztatni.

De akkor is rohadt maceras az egesz, ez van.

A kerdezo meg valaszthat, igen, ezert is tette fel a kerdest.

Es most akkor mi van? Miert kell allandoan belerugni a semmiert a masikba?

2022. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#7 most a megfogalmazáson feleslegesen akadsz ki, vagy csak az első mondatot olvastad el?


"Elsősorban a cica/cicák miatt kérdem..."

2022. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

12:31


Kérdés első mondata: "Elsősorban a cica/cicák miatt kérdem(...)"

Kérdés utolsó mondata: "...vagy nem akkora gáz nekik a költözködés?"


#7 12:21 Urizsten mAcErÁs neki!!! Állatkínzó!!!!!


Nyugodj már le, kiscsillag :D


És igen, macerás is lehet, mert nem a szomszéd utcába költözteti át Cirmikét, hanem egy teljesen más kontinensre. 9 óra az út, közben én sem szeretnék azon aggódni, hogy melyik gépre is kell átszállnia (ami felengedi a cicát), ugye elrakta-e az útlevelét, minden vizsgálat megvan-e, jól érzi-e magát a cica, meg ki tudja mivel szoktak kekeckedni a légitársaságok.

2022. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!