Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak folyik az orra,...

A macskámnak folyik az orra, és tüsszög. Lehet ezt valamivel itthon kezelni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogy van-e erre valami jó módszer...holnap,vagy holnap után tervezem az állatorvost.(ahogy időm engedi),de addíg szeretném valahogy enyhíteni a tüneteit. Ha esetleg írnátok gyógymódokat azt nagyon megköszönném. :)
2010. szept. 27. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Minél előbb vidd orvoshoz , mert bár én időben vittem , már nem tudtak rajta segíteni . :(
2010. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lehet. Ők nem isznak teát és nem vesznek meleg fürdőt.:S

Vigyázz rá, hogy ne legyen kint sokat, inkább feküdjön a meleg vackában és vidd el orvoshoz, ő tud adni megfelelő gyógyszert és kezelést.

2010. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. igyekszem megoldani,hogy holnap eltudjam vinni.remélem sikerül majd. :)
2010. szept. 27. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez volt a cicussal. Eljutottunk 2 nap után állatorvoshoz (mivel szombat reggel érkezett a cicus, és akkor csak ügyelet van, ő pedig nem tűnt annyira betegnek,így azt gondoltam,majd hétfőn), kiderült hogy macskainfluenza.adott neki inekciót.

Hétfőn Reggel ***3 órakor*** nagyon nyávogott. Megláttam, ott feküdt a puffon. Levettem onnan, leraktam a földre. Nem tudott talpraállni.

Beraktam a "dobozába", ő csak nyávogott...és nyávogott.

*** 4 órakor ***

Azt mondtam neki, hogy csak a reggelt bírja ki...rohanok vele az állatorvoshoz.

Simogattam a nyakát... és a hasát. Nyávogott. És dorombolt...utoljára.Aztán otthagytam. Elaludtam ... Még pár óra múlva hallottam nyávogni...Mikor felkeltem...ő már nem élt. Úgy halt meg,ahogy otthagytam. A nyakát kinyújtotta... és kiterülve. :S :'(

Nem szeretném, ha ti is így járnátok... Vidd mihamarabb állatorvoshoz, hiszen lehet macskainfluenza is.

Azon az estén érkezett hozzánk egy ugyanolyan cicus... Őt az egyik menhelyes kezébe nyomták kutyasétáltatás közben... És most ő itt fekszik mellettem... Nem nagyobb a tenyeremnél... :))

Csak ő tudja elfelejtettni, hogy az a kiscica mellettem halt meg...

Olyan mintha ő és a másik egy és ugyanaz lennének. De mikor kimegyek a hátsó kertbe, és meglátom azt a kis halmot... akkor már tudom, hogy ők nem ugyanazok...

Remélem ez a kiscica túléli :))

És a tiéd is!

2010. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja 1x mienk megbetegedett azán állatorvos adott neki inekciót de nem javult és valami embernek való gyógyszert adtunk neki ( ö mondta ) és kicsit jobb lett. de egész nyáron télen beteg volt és végül ellett altatva. R.I.P.
2010. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló vagyok.

Az enyém végül is kigyógyult az influenzából, csak ráment a tüdejére. :(

2010. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!