Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az mit jelent ha a macskámnak...

Az mit jelent ha a macskámnak nem nedves az orra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom,hogy macskáknál is így van,de a kutyáknál ha száraz és meleg az orra akkor lázas a kutya..
2011. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van! Ha száraz, forró az orra, az többnyire lázat jelez.
2011. nov. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak neki nem meleg az orra!!!Hanem olyan mint általában.Csak nem nedves!!!!!!!!De azért köszi a kommenteket!
2011. nov. 13. 12:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező és kedves előttem válaszolók. Tök mindegy, hogy kutyáról vagy macskáról beszélünk. Egy dolog biztos: az, hogy száraz az orr, önmagában az égvilágon semmit sem jelent. Minden ezzel kapcsolatos dolog (láz pl.) csak mendemonda.
2011. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyit jelent hogy a macska enyhén kiszáradt állapotban van, de nem azt hogy beteg. Az én egyik macskám pl csak száraztápot eszik, neki szárazabb az orra mint a másiknak, amelyik eszik nedveset is.
2011. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két macskám halál pontosan ugyanazt eszi, az egyiknek mégis mindig száraz, a másiknak meg nedves az orra...és tutira nem beteg egyik sem...
2011. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!!
2011. nov. 19. 12:51
 8/8 anonim válasza:
Az én macskámnak néha száraz néha nem és én szerintem tök egéséges!!Ha én szerintem ne foglalkoz vele de ha nyuktalanit a dolog vagy netántán foro is lene egyszer akor kérdez meg egy dokit vagy vid be a rendelöbe hidel nem lene baj belöle!!!
2014. aug. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!