Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 15 éves szives macskával...

15 éves szives macskával költözni?

Figyelt kérdés

15 éve él ugyanott, pajzsmirigy túlműködése van, és magas a vérnyomása. Úgy alakult, hogy költözöm kéne anyumtól, és mivel az én macskám, nem szeretném otthagyni. Viszont nem tudom mennyire viselné nehezen ezt a nagy változást.

Jobb lenne neki, ha elbucsúznék tőle, és otthagynám, mert túl rizikós a költözés, vagy megoldható?



2022. okt. 25. 20:30
 1/5 anonim válasza:
90%
Szerintem konzultalj allatorvossal, lathatatlanban nem sokat tudunk mondani, ha pl azt mondjuk hogy nem lesz baja es megis, nem tudjuk vallalni a felelosseget ellenben egy allatorvossal. Lehet hogy ideiglenesen nyugtatot is tudna neki felirni ha szukseges, amit szinten csak o tud megmondani
2022. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Azért egy csomó mindent nem tudunk, ami fontos. Milyen állapotban van a cica? Kell gyógyszerezni? Ha igen, azt anyukád képes és hajlandó csinálni? Ahová költözöl, ott mennyit leszel otthon? (Azért ne szakítsd ki a megszokott környezetéből, hogy aztán egy számára idegen helyen legyen egész nap egyedül bezárva!) Anyukád mennyit van otthon? Melyik helyen milyen távolságra van normális állatorvos és ügyelet?
2022. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
Semmi baja nem lesz.
2022. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
Mi van ha ott hagyod és bánatában szívinfarktust kap? Nem játék a magas vérnyomás. Lehet az lenne a legjobb megoldás, ha mindketten anyudnál maradnátok.
2022. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12%
Nem lesz baja. Mitől lenne?
2022. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!