Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lány cicáknál normális?

Lány cicáknál normális?

Figyelt kérdés
1 éves a lány cicám,rendben van egészségügyileg,jó testalkata van,sőt végre kicsit husisabb,viszont kb még termetre mindig akkora ,mint fél évesen volt,normális,hogy ennyire pici maradjon,vagy fog még nőni?

2022. okt. 26. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél éves koruk után általában már csak keveset nőnek a nőstény cicák (a nagytermetű fajtákat kivéve).
2022. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lánycicám csak hosszabb lett, magasabb nem :)
2022. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Picikét még talán. De inkább csontosodni fog, masszívabb, "tömörebb", szélesebb lesz. A hízástól és a szőrnövesztéstől is nagyobbnak fog látszani. Ezek szerint ő egy ilyen apróbb termetű cica. Ha amúgy jól van, eszik, iszik, játszik, akkor emiatt ne aggódj.
2022. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Mennyire pici? Hány kilós? Állatorvos látta már? Féregtelenítve van? Ivartalanítottad? Mivel eteted?
2022. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kb 25 centi magas,a súlyát pontosan nemtudom,de nem kövér,nem sovány,átlagos alkata van,mind 3 igen,középkategóriás táppal,kapnak konzervet is,cicáknak való vitaminokat.
2022. okt. 26. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elvileg nem lehet nagy probléma. Egyik barátnőmnek van 2 macskája, testvérek, lányok, de az egyik olyan 3 kiló, a másik 5 kilós, nagyobb termetű.

Anyósomnak is volt kisebb méretű lány cicája, de nem tudom, hogy pár évesen mennyire nőtt volna meg, mert ugyebár kinti macska volt, max másfél évig élt szegény :(.

Egy fiú cicám is volt kiskoromban, Törpinek hívtam, mert alapból kisméretű volt, max 3-4 kilóra nőtt meg és a többi macska mellett kicsinek tűnt nagyon. De nem volt semmi problémája, sokáig élt.

A mostani 4 éves ivartalanított benti fiú cicám 7.5 kilós, de ő kivételesen nagy :).

2022. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nem sokat fog már nőni, de ez a nőstényeknél ilyen korban teljesen normális.
2022. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lány cicám 2 éves korára érte el a végleges nagyságát. 1 évesen ivartalanítottuk, utána még nőtt egy kicsit.
2022. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!