Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicát örökbe fogadni és...

Lacikaaaaa kérdése:

Kiscicát örökbe fogadni és nevelni. De hogyan?

Figyelt kérdés

Kiscicát szeretnék örökbe fogadni egy állatmenhelyről. Kell érte fizetni? Ajánlott ezután elvinnem állatorvoshoz? Szobacicának szeretném nevelni, ehhez szükséges valami vagy csak sok tanítás és türelem? (A nap egyik felében sajnos egyedül lenne szerintetek ez nagy baj? Tapasztalat esetleg? )

Előre is köszi a segítséget.

Várom a válaszokat.


2010. szept. 29. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! a menhelyről hozott cicáért nálunk nem kell fizetni, de támogatást elfogadnak, jelképes összeget.

meg kell kérdezmni, hogy a cica oltva és féregtelenítve van-e. / általában igen / ha nem el kell vinni orvoshoz és

kérni kell a kombinált oltást és féreghajtót.

kosarat, vagy dobozt kell neki kibélelni fekvőhelynek,alomtálcát kell venni alommal.evő is ivótálka is kell.

valami jóféle cicatáp is kell neki. a menhelyen vagy az állatorvosnál ellátnak szakszerű tanáccsal.

amúgy a cica el van egyedül is napközben, ha mindene meg van, de ha ketten vannak még boldogabbak.

nagyon sok örömet szereznek,szeretni kell őket, ilyen egyszerű:)

remélem jól döntesz és megmentesz egy vagy két kiscicát.

üdv.

2010. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előző tök jól leírta, én csak egy jó tanácsot szeretnék adni. Nekem is menhelyről befogadott, hánytatott sorsú cicám van. Egy éve került hozzám édibédi kiscicaként. Mára már egy szörnyeteg lett:-))

Na szóval az etetését próbáld változatossá tenni, mert az enyém baromi válogatós lett és én rontottam el.

Szárazótápból érdemes venni prémium minőségűt, mert igenis megéri.

Az állatorvos mondta, hogy néha nagyobb húsokat is kell neki adni, hogy használja a tépőfogait és nagyobb legyen a nyáltermelése evés közben (fogkövek megelőzése), de mondom az enyém konkrétan nem eszi meg a főtt húst a húslevesből, nem eszi meg csirkecombot rántva????

Ne ess ebbe a hibába! Még most ártatlan gyermeki cicakorában szoktasd rá, hogy ne legyen válogatós.

2010. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, van nálunk ideiglenesen egy árva kiscica, féregtelenítve, gazdira vár:( sajnos nálunk nem maradhat. Ha Debrecen illetve Bp. közelében élsz, el is vinnénk neked. Kb fél éves lehet a cica, nagyon játékos kislány. Kérlek írj, nagyon fontos, hogy szerető gazdira leljen. Csak jelezz itt, ha érdekel, a többit megbeszéljük priviben, szívesen adok tartással, gondozással kapcs. tanácsokat, sok macskát neveltem már föl.
2010. szept. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.:D

Utolsónak:

Hát némi gondot jelent a cicus szállítása mivel Csongrád megyében lakom.De ha még esetleg egész pici a cica akkor megoldható lenne mert sűrűn járunk nyíregyházára.(kb 2 hetente)Majd írj ha gondolod.

2010. szept. 29. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!