Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan lehet kiscicát örökbe...

Honnan lehet kiscicát örökbe fogadni?

Figyelt kérdés
Sziámi keverék kiscicát szeretnék, de már minden Bp-i menhely oldalát átfésültem, és semmi. Abban reménykedem, hogy olvasva a kérdésemet, jelentkezik egy-két magánszemély, akinek van hasonló cicája. Köszönöm
2011. jan. 20. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyennek képzeled el álmaid cicáját? Azt tudnod kell, hogy a sziámi keverékeknek nem lesz a sziámiakhoz hasonló színük, mivel az ún. "felhígult" szinezetért (a fejen és a végtagokon sötétebb bundáért) felelős gén recesszíven öröklődik, tehát csak akkor, ha mindkét szülő hordozza. (Vagyis vagy mindkét szülő sziámi, vagy az egyik sziámi, a másik meg pl. himalája, ami szintén olyan színű, mint a sziámi cicák.)


A sziámi keverék cicák tehát egyszínű, a házicicáknál kissé nyurgább jószágok, és főleg a hangjukon, a fejük formáján, és a temperamentumukon érződik meg a sziámi vér.


Mindezt csak azért írom, hogy megvigasztaljalak. Ha nem is találsz félvér sziámi cicát a menhelyeken, de hozzájuk hasonló cicát egészen biztosan találsz, még akkor is, ha nem félvér sziámi, csak egy temperamentumos házicica.

2011. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ő mondjuk Székesfehérváron van. Ha nagyon vágysz rá az nem hosszú út.

2011. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

18:28:


Ő viszont nem keverék, és pénzt is kérnek érte. 12 ezer forintot...

2011. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, meg ő hím. De azért köszönöm.
2011. jan. 20. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
huh, akkor bocs, ezt nem vettem észre :S
2011. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Remélem megtalálod a igazit!

2011. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az alábbi hirdetést, hátha még van. Mi innen vettünk nemrégiben orientális sziámit, gyönyörű és hihetetlenül "jófej" cica. Az állatorvos szerint is nagyon jó kondiban van, tehát jól tartotta a hirdető. Én 3000-ért kaptam, de voltak sokkal drágábbak is és ingyen elvihetők is (elmondja majd hogy melyik milyen és mennyibe kerül).


[link]

2011. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!