Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyre többször találkozom...

Egyre többször találkozom romlott cicakajával, amelyeket a Fressnapfban vásárolok. Nálatok? Egyéb komolyabb helyek érdekelnének környéken.

Figyelt kérdés

Ráadásul már nem lehet kapni Hills alutasakos kajcsit a kecskeméti Fressnapfban, ezért átszoktunk a Select Gold pakkra. A legutóbbi csomagban több is meg volt romolva.

A kis konzerves Hillsben pedig fehér "lepedék" volt (lejárva nem voltak). Nem adtam oda a cicáknak. Gondoltam, hogy visszaviszem, de azzal a kis összeggel én nem leszek boldogabb, ráadásul rakjam az orruk alá a büdös kaját? Nem ők tehetnek erről. Az utóbbi pár napban magam csináltam meg a kajájukat a cicusoknak, annyira mérges lettem.

Miért van ilyen sok romlott? Talán túl sokáig állnak a polcon?

Több nagyobb állateledel boltról nem tudok Kecskeméten. Még a "nagy" Tescóban nyílt nemrég egy állateledeles, talán oda benézek (bár a nagy betűkkel reklámozott Iamsot csípőből elutasítom).

Köszönöm, aki válaszol.

Virág


2010. szept. 29. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a soproni Fressnapfban vettem már többször romlott alutasakos kaját. Párszor pórul jártam, míg leszoktam az ottani vásárlásról...
2010. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát márpedig igenis szólnod kellene. Én egyszer romlott üdítő miatt reklamáltam egy boltban, a bolt vezetője felvette a panaszom, és szóllt a beszállítónak, hogy ellenőrizzék a szállítmányt. Aztán a gyártó kártalanított.


A szállítmány már lejárt, vagy nagyon közeli lejáratú terméket hozott, de az is lehet, hogy az áruház nem ellenőrizte jól a minőséget (nem vette le a polcról időben, nem jól tárolta).

Tudatos vásárlónak kell lenni, te kiadtad a pénzed valamiért, ami nem volt fogyasztható. Igenis tudjanak róla.

Állj a sarkadra nyugodtan! Max visszakapod az árát, vagy kapsz friss kaját.


25/L

2010. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt azért nem mondanám, hogy nem ők tehetnek róla! Én jártam úgy a Fressnapfban, hogy nagyon le volt értékelve a száraztáp. Megkérdeztem hogy le fog-e járni a közeljövőben a szavatossága, mivel általában azért szokták leárazni. Mondták, hogy NEM, csak most ilyen akció van. Persze úgy volt rárakva a címke, hogy nem lehetett látni, de mikor hazaértem láttam, hogy kb 2 nap múlva lejár a szavija... Simán belehazudtak a képembe, pedig sokat járok oda. :/ A konzerv talán azért romlik meg, mert nem megfelelő körülmények közt tárolják, vagy nem tudom.

OFF: de ha már rászánod a pénzt a minőségi kajára, az Almo Nature konzerveket javaslom! Nálunk a Fressiben is lehet kapni, és sokkal magasabb a hústartalma, mint a hill's-nek! Én a Select Goldban sem bízom, az egész konzerv egy nagy dzsuva, valami nem stimmel vele szerintem! Próbáld ki egyszer és meglátod miről beszélek! :)

2010. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak végszükség esetén adok macskakaját. Mint most pl., amikor elfogyott a husija, és eltört a húsdaráló is.


Csak pár napja konzervezik, de azóta pukizik, böfög, és kislétráról dolgozik az alom felett. Naponta cserélni kell az alom felét.

Visszacsúszott a polgárosodás egy alacsonyabb fokára...

2010. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy döntöttem, áttérek a netes vásárlásra.
2010. szept. 30. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!