Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehetne majd a megoldás??

Mi lehetne majd a megoldás??

Figyelt kérdés
Párommal vasárnap reggel ahogy sétáltunk haza a piacról, átvágtunk egy panelházsor parkoló udvarán. Meghallottuk hogy a kukatároló felől keserves kiscica sírás hallható. Oda mentünk meg is láttuk a zaj forrását, egy kis fehér fekete 3dekás csöpséget. Haza siettünk vissza mentünk a cica hordozóval, és meg kezdődött a be cserkészés. Idő közbe jöttek haza a lakók és ki derült hogy egész hete ott kuksolt, de szerencsére a lakók vittek neki enni inni. A lényeg az, hogy sikerült haza hoznunk, megfürdetnünk amit nagyon is élvezett. Viszont az összeismertetés a meglévő kettő idősebb hölgy cicával nem úgy történt ahogy az az interneten fent van. Szóval mind a 2 idősebb lány cicánk fúj meg távolságtartó a kis kandurral szemben. Tudom, hogy amikor a kérdést ki írom ez lesz a 2. Nap, hogy ismerkednek, de mit lehetne tennünk hogy befogadják minél hamarabb? Nem bántják csak fújnak rá. Szerencsére a kis Felix rá se hederít sétálgat boldogan fel alá a házban. Csak kicsit rossz nézni hogy így fújnak rá.

#fújás #cica #Cicairigység
2022. nov. 14. 06:05
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Türelem, idő kell mire a cicáid megszokják. Légy türelmes!

Ne hagyd őket kettesben, zárd el a kiscicát, meg kell szokni a nagyoknak. Akkor legyen köztük a kicsi, mikor tudsz rá figyelni.

Adj a nagy cicáidnak jutalomfalatot, mikor látják picit, vagy a kedvec kajájukból, így a pici cica láttán pozitív élménybe rész részük. Ez is segíti a kicsi elfogadasat.

Szóval etesd őket meg egymas mellett, viszont a kicsinek külön tányérbe adj a finomságból.

(Én cicám is Félix, bocsi ha zavarosan írtam, fáradt vagyok még😀)

2022. nov. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nyelvtanleckét az utolsó válaszolónak! ❤️

Elnézést, hogy reggel 6-kor a mosdón ülve munkába indulás előtt 10percel nem ez volt a legfontosabb számomra 🤣🤣

2022. nov. 14. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Először külön helyen tartsd őket. Csak fokozatosan ereszd össze, csak felügyelettel.

Segít, ha a kiscica bundáját egy ronggyal dörgölöd be, és ezt a rongyot rakod a nagyok etetőtáljához (pozitív visszacsatolásként - ha esznek, a kicsi szagát érzik majd meg).

2022. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!