Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van a kicsi macskám...

Miért van a kicsi macskám folyamatosan a nyakamban? Elvileg már 10 hetes a macska bár, effelől vannak azért fenntartásaim de fogadjuk el hogy amit állítottak az igaz.

Figyelt kérdés
Kinti cica volt, viszont esze ágában sincs most kimenni, ehelyett a nyakamban van állandóan. Miért? Rá fog unni valaha? Mert én már egy kicsit ráuntam akármennyire is aranyos hosszútávon rohadtul idegesítő hogy folyamatosan a nyakamban van
2022. nov. 22. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Örülj neki, hogy nem távolságtartó, hanem bújós cica.
2022. nov. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Örülök neki csak azért egy percem lehetne… Amikor alszom akkor is A nyakamban van vagy ha véletlenül leesik akkor a fejem felett. Szóval milyen és lefekszem az ágyra Tablet ezni abban a pillanatban rajtam van és a nyakamba mászik, itt alszik itt dorombol, és amikor el kezd hülye lenni akkor néha lelököm, azért karmolni nem hagyom, de akkor kettőt nyivakol, És vissza ugrik. Amikor alszom akkor szoktam fölkelni hogy nincs a nyakamban ha nem ugrál nem is látja hogy Főn vagyok, jön vissza dorombolni
2022. nov. 22. 23:53
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
de cukkkiiiiiiii
2022. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Kevés macska ilyen, örülj neki.
2022. nov. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem majd kinövi.
2022. nov. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Nem szokta a fülcimpád szopogatni? Esetleg más kiálló részeket a testeden nyalogatni, mint az orrod hegye? Lehet, hogy nem a megfelelő időben választották le az anyjáról és most keresi a cicit. 2 éves a cicánk és még mindig tapasztalom, hogy ha felveszem mindig keresi a fülcimpám(kandúr cicáról beszélek), aki rágja is. Alvás közben szokta, ha bent nem rakom ki a szobából.
2022. nov. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta pici korában. Olyan volt mintha lenne egy papagájom. De ezt néhány hét után el fogja nőni. Szerintem élvezd ki, mert az enyém pár év elteltével már megtisztel azzal is ha megengedi hogy megsimogassam.
2022. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukájának hisz.
2022. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Remélem abbahagyja, mert ha nem, akkor mennie kell! Ugyanis én is ember vagyok, és amikor itthon vagyok szeretnék pihenni, esetleg nézni egy filmet, nyilván a macskával is szívesen játszom, megsimogatom, de azért az, hogy mihelyst beteszem a lábamat és leülök, nincs egy szabad percem az nem normális szerintem….
2022. nov. 23. 17:39
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek a "gyerekek".

Minek vitted oda? Mire számítottál? Azt hitted felteszed a polcra és ott marad? Egy kisállat olyan mint egy kisgyermek törödést igényel, rengeteg felelősség.

2022. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!