Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet Magyarországon,...

Bsenki32 kérdése:

Hol lehet Magyarországon, megbízható helyen egzotikus rövidszőrű macskát venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

esetleg valaki tud Magyarországon, vagy a közelben megbízható helyet ajánlani, ahol egzotikus rövidszőrű macskát tudok vásárolni? Évek óta álmodom egy kispajtásról, de sehol sem találok. Köszönöm a segítséget!



#macska #kennel #rövidszőrű #egzotikus #Egzotikus Rövidszőrű
2022. nov. 23. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Nem ismerem a fajtat; de rakeresve kapasbol 2 tenyesztot is talaltam. Google elso ket talalat.

Ha evek ota errol almodozol, miert vagy keptelen hasznalni a keresot? 🤣🤣


Segiten: egzotikus rovidszoru macska tenyeszet.

Ezt irtam be.

2022. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

#1:

Az még hagyján, de valamiért itt se tudta évekig megkérdezni.

2022. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
Unpopular opinion lesz, de annyi gazdátlan cica van egyesületeknél és menhelyeken. Ne vegyél egy vagyonért ilyen olyan egzotikus fajtatiszta macskát, a sima falusi cirmos is ugyanazt tudja.
2022. nov. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as, de miert ne vegyen? Soha nem azzal van a baj, ha valaki tenyesztotol, jo korulmenyek kozul vasarol.

Igen, “funkciojaban” ugyanazt tudja, mert macska, de itt nem ez a lenyeg.


Igen, rengeteg a gazdatlan allat, de nem kell buntudatot kelteni. Az orokbefogadas se annyira egyszeru buli am, meg kene emliteni az arnyoldalait is. Mert 2 orokbefogadott allat utan (macska, kutya) azt tudom mondani, hogy vannak. Nem minden rozsaszin meg vattacukor illatu. A valosag mas es sokszor brutalisan nehez, csak errol valahogy elfelejt mindenki beszelni, ha orokbefogadasrol van szo.

2022. nov. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!