Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire jó a Purina One...

Mennyire jó a Purina One macska táp?

Figyelt kérdés
Cicások, mi a véleményetek a Purina One tápokról? Illetve kinek melyik márka vált be a legjobban?

2022. nov. 25. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
A középkategória alja. Annyi pénzért vannak már jobb minőségű tápok, pl. a Smilla.
2022. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem olyan rossz, de nem is a legjobb. A macskák általában szeretni szokták, legalábbis nekem négy macskám van, mind a négy megeszi, de az egyik csak ezt eszi meg.

Vannak jobb tápok is nyilván, zoopluson nézz szét, ott biztosan találsz jobb minőséget is, hasonló kilogrammonkénti áron, próbáld ki őket, melyiket eszi meg a macska, aztán azt vedd. Ilyet konkrétan nem lehet kijelenteni, hogy kinek melyik válik be, mert minden macska ízlése más. Például amit az első válaszoló írt, a Smilla tápot, egyik macskám sem eszi meg, másoké meg odavan érte.

2022. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Hat akkor en kimondom, szerintem szar ennyi penzert. Ha a 3 kilosat veszed, 2000+/ kilo, ha a nagyobbat, akkor is 1500/ kilos aron van, de ennyi penzert ilyen minoseg nem jo.

Kevesebb, mint 2000/kilo aron mar ott a purizon, az tok jo minoseg. De meg ennel is olcsobb pl a brit premium es az is merfoldekkel jobb, mint a purina tapok.

2022. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már próbáltam mindent, de csak a Purinát eszik meg meg a Royal Canint. Aminek erős, "prémium illata" van, otthagyják. A nyers csirkét persze szeretik, a rendes húst, de a prémium tápokat nem.
2022. nov. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos választ!
2022. nov. 26. 11:48
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Amugy pro tipp: ne kostoltasd meg a macskaddal a rosszabb minosegu, izfokozos tapokat es akkor hajlando lesz megenni a jobbakat...:)

Az enyem is valogat, de mivel nem kostolt whiskast, meg ilyesmiket soha, igy azzal legalabb nem szenvedek, hogy csak azt eszi meg.

2022. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mitől jobb egy Smilla mint egy Purina? Most a szomszédom macskája rákos lett és hasonló anekdotáktól kíméljetek meg. Csak mert pl az említett zoopluson feleannyiért utánad dobják mint a Purinát.
2022. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyivel tobb benne hus, de amugy annyival a smilla se jobb szerintem. Csak egy hangyanyival.


Annyi, hogy ar-ertek aranyban megfelelo, alig tobb, mint 1000 forint/kiloert tenyleg jo ajanlat, de azert ez a tap se a csucsok csucsa. Szarnyashusliszt van benne meg teperto. Azert jobb, ha az osszetevok kozott valodi hus szerepel, nem husliszt.

2022. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!