Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a macskám, van esély...

Eltűnt a macskám, van esély rá, hogy előkerül?

Figyelt kérdés
Több mint két napja eltűnt az 5 hónapos macskám. Kinti macska, szóval előfordult már, hogy eltűnt egy-két órára, de mindig visszajött. Először azt hittem, újra elkóborolt egy kis időre, de most már nagyon aggódom, hogy nem jön vissza.

2022. nov. 30. 22:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Esély van. Ahogy arra is, hogy nem kerül elő.
2022. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
22%

Este keresd amikor nyugi van hátha valakinél van és akkor hazatalál, de ha két napja eltűnt akkor lehet már nem jön meg. Ha csak valaki be nem fogadta.


Ha gyerek vagy és a szüleid döntenek erről ezt aterzem, mert én is ha megrohadtam volna kb akkor sem vihettem volna be őket még ilyen kicsiként sem a házba, hogy biztonságba legyenek. Viszont ha rajtad múlt hogy bent legyen és miattad nem lehetett biztonságba egy ilyen kis kelekótya, játékos, kíváncsi, tapasztalatlan kiscica akkor ezen gondolkodj el, hogy nem más miatt ment el, mint miattad. De ha más miatt függött ez, akkor mindegy. De ezt gondoltam leirom

2022. nov. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
69%
A cicák néha eltűnnek napokra, de általában visszatérnek oda ahol enni kapnak. Ha nem történt vele valami baj, nagy valószínűséggel haza fog térni előbb-utóbb.
2022. nov. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Hideg van már, lehet, hogy talált olyan helyet, ahol beengedik.
2022. dec. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Enyém anno visszakerült, kiderült, hogy el sem szökött, csak a szomszéd zárta be a garázsba. Szerencsére ő nem szökős, nem is akar kint lenni igazán, hiába hogy kijárhat, ha akar.
2022. dec. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Fodrászom macskája 2 hónap kétségbeesett keresés után került elő úgy, mintha mi sem történt volna. Esély mindig van.
2022. dec. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
96%
Az öreg székely nem megy haza este. Várja az asszony másnap is, hát akkor se jön. Eltelik egy hét, kettő, semmi. Fél év múlva nyílik az ajtó, betoppan az öreg. Hát maga meg hol volt, kérdezi az asszony. Hát, künn, feleli az öreg.
2022. dec. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
71%
Vagy az is lehet, hogy már elgázolta egy autó. Bocs, de ez is benne van a pakliban, erre nem lehet biztosat mondani.
2022. dec. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy 2 hónap után jött vissza a macsek, ugyh esély van rá
2022. dec. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 NTBS ***** válasza:
100%
Van rá esély. De enni- és inni tegyél ki neki.
2022. dec. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!