Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a macskám, van esély...

Eltűnt a macskám, van esély rá, hogy előkerül?

Figyelt kérdés
Több mint két napja eltűnt az 5 hónapos macskám. Kinti macska, szóval előfordult már, hogy eltűnt egy-két órára, de mindig visszajött. Először azt hittem, újra elkóborolt egy kis időre, de most már nagyon aggódom, hogy nem jön vissza.

2022. nov. 30. 22:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem. Ilyenkor általában megdöglenek valahol. Elüti a kocsi stb.
2022. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
3%
2-es vagyok, jól le pontoztatok.🙂🤣 éreztetni akartam, hogy van súlya annak ha ez történik, mert a legtöbb ember ezzel úgy van, hogy "sebaj, ott jó ahol van " vagy hogy "majd jön másik " és már nem is törődnek az egésszel, ha pl nem jön haza az állatka.
2022. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
0%
Felelőtlen állattartó vagy! Valószínűleg már meg is halt kint.
2022. dec. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%
Na, 13-as te is mentem le leszel pontozva ha igazat mersz irni
2022. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
16%
A kinti macska az nem macska
2022. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ló?
2022. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
#15 A kizárólag benti macska meg a természet megerőszakolása emberi kedvtelésből, nemnormális és még büdös és undorító is. Látod? Nem mindenki van ugyanazon a véleményen.
2022. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
52%
17, kedves ahogy a példa is mutatja a kinti macskanak bármikor vége lehet…
2022. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
53%
Nem büdös és undorító ha gondozva van, nem is értem (nem a 15os vagyok) . Ha hagyod az almot hetekig állni akkor büdös meg ha nem tanítod szoba tisztaságra. Van ahol nem lehet ki engedni, mert olyan a környezet, nem is emberi kedvtelésből, hanem mert a gazda nem akarja, hogy megmérgezzék vagy egy közeli forgalmas útra keveredjen. Nálunk kinti benti és akkor mennek macska járaton amikor akarnak, mert biztonságosabb a környék és kicsi a ház, de se bezarni se kizárni nem tudnám őket. Szerencsére csak a hátsó kertig vagy a szomszéd udvarig mennek, többet alszanak bent, ha ki is lehet menniük
2022. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
#19 Nekem ez az egész almozás undorító, én sem a vödörbe sz*rok. Nem is tartok macskát. Csak röhögök, hogy még a macskatartók is képesek egymásnak esni ész nélkül, mert "aki nem úgy csinálja, mint én, az hülye".
2022. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!