Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinàljak, hogy a Macskàm...

Mit csinàljak, hogy a Macskàm békén hagyja majd a karacsonyfàt?

Figyelt kérdés
Idén augusztusban kaptam egy kölyök macskàt és még ugyan nincs felàllìtva a fa (mi 23.-àn szoktuk), de màr most is mindenhova ugràl

2022. dec. 3. 12:58
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

[link]


😃😃

2022. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ezek jòk. Amùgy engem nem zavar, ha az alsò dìszeket leveszi, csak ne borìtsa fel a fát
2022. dec. 3. 19:20
 13/17 anonim válasza:
100%
Amikor kicsi volt a macskám, félbevágott citromokat (mármint amit már elhasználtam, kifacsartam, de még volt illata) tettem oda, ahova nem akartam, hogy menjen, vagy pedig citromolajos vattapamacsot. Nem szeretik a macskák a citrusok illatát, így elkerülte, szépen megtanulta, hova nem érdemes menni.
2022. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mondjuk békén hagyja :D, csak a vizet issza, meg az alsó ágakkal játszik, de nem mászott rá, meg semmi.


Éjjelre nem hagyjuk a fával, amikor megyünk aludni, ő is kijön a nappaliból (egy ideig ugrál rajtunk, aztán a helyén játszik tovább (harmadik szoba).

2022. dec. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A miénk első évben konkrétan felmászott rá (ki volt kötve, ezért nem borult fel vele), jól le is tört pár ágat, szerencse, hogy műfenyő, nem szurkálta össze. A díszeket is leverte, amikor meg szedtük szét, megint belemászott. Előre rettegtünk, mi lesz a következő évben, mikor úgy 7-8 kilósra nőtt…De nem volt semmi különös, nézegette, egy-két alsó díszt leszedett és ennyi. Magától megérezte, hogy nem fogja elbírni, felesleges felmásznia rá. Hátha esetleg nálatok is ez lesz. Persze ettől még nem szabad ráhagyni.
2022. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A felnőttek is szétszedik a fát nemhogy a kölykök :D
2022. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez a citrus jò ötlet kipròbàlom
2022. dec. 8. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!