Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak velük?

Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Sziasztok mamám mikulásra vett nekem két nyuszit 1 fiút és egy lányt ma délután kaptam de nekem nem kellenek se ketrecem se kajám nincs nekik se itatójuk se semmim mit csináljak velük de én nem akarom őket megtartani.

2012. nov. 26. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Okos mamád lehet... Amúgy aprod.hu, jofogas.hu. De addig azért vhogy próbálj meg gondoskodni róluk. Víz+zöldségek. A mamádtól meg kérjél egy ketrecet, ha ennyi esze van.
2012. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már fent vannak megvannak hirdetve ma vettem nekik egy ketrecet mert mondtam mamámnak hogy ha már idehozta őket akkor vegyen nekik ketrecen meg tápot erre az volt a válassza hogy te akartál nyulat és kiderült hogy azért vett nekem mert azt mondtam hogy ha majd elég sok mindent tudok róluk meg minden akkor lehet hogy szeretném tenyészteni a törpenyuszikat erre nekem ide hozz két óriás kossorút a vásárból :/
2012. nov. 26. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd a hirdetéseket? ^^
2012. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
amúgy egy 9hönapos óriásnak mekkorának kell lennie mert ezek szerintem törpék
2012. nov. 26. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!