Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen jatekok vannak, amikkel...

K.O. kérdése:

Milyen jatekok vannak, amikkel egyedul is elvan a cica?

Figyelt kérdés
pl alufolia galacsin, labdak, vagy van az a kor alaku muanyag cucc aminek a belseje ures es labdat kell bele tenni es pofozgatja, ezek vannak, de ezeket mar unja.. vettem neki multkor azt a rugos egeret, fel lehet csiptetni barhova, de le se ..ta, nem tudok mar mit kitalalni.. viszont nagyon jatszana, mert jon es jelzi, de nem mindig erek ra orakat jatszani vele.. meg ha egyedul van akkor is, jobban ereznem magam, ha tudom hogy jol elvan

2022. dec. 5. 08:29
1 2 3
 1/22 dávid a mongol válasza:
100%
Az én macskám a lustulás és a vadászat közt ingadozik naponta többször, de nem biztos, hogy egy játékkal többször is elkezd játszani, mivel macskától függő, hogy mivel játszik én olyan játékokat tudnék ajánlani amit a macska rúgdoshat, vagy a távolból rávetheti magát például játék egér, vagy valami csörgő labda, de a mozgó játékok jobban leköthetnek egy macskát, ha érdeklődnek iránta, de a macskával jó foglalkozni például megugráltatni egy szalaggal amit a levegőbe emelsz, vagy lézerrel szaladgáltatod a szobában, nálunk még a falon is szaladt a macska és a szobámba is ugrott be az ablakon át.
2022. dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
A legjobb egy második cica lenne.
2022. dec. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
kartondoboz. Abba lehet ki-be ugrálni is, meg lustulni is jó, Főleg ha a teteje rajta van hagyva, és ajtó van rá vágva a cicának. Az enyém konkrétan magára csukja ha unja a fejünket 🤣 Nálunk még a csörgős labda a nagy kedvenc.
2022. dec. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Enyém jól elvan akár egy fenyőtobozzal vagy egy tengeri kagylóval. Órákig tudja pofozni. Kartondoboz szintén. Szeret rajta aludni is. (Pár napig jól elszórakozott azzal, hogy gondosan megrágcsálta a sarkait)
2022. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyedul 2 percnel tovabb semmivel nem jatszik. Azt se gyakran, havi egyszer mondjuk eszebe jut kergetni a galacsint :D

En szoktam vele jatszani, akkor minden erdekli.

Amugy lezerezz a macskaval, ahhoz neked kb meg se kell mozdulni, tv nezes kozben is nyomathatod o meg jol lefarad tole.

2022. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

10:03

igen a madzagot meg a lezert azt imadja, csak hat ahhoz is mind a kettohoz kellek:D pont ez a lenyeg, hogy olyat akartam amivel egyedul is tud jatszani, de koszi szepen:)

2022. dec. 5. 13:50
 7/22 A kérdező kommentje:

10:12

pont ilyet akarunk csinalni neki, emeleteset, csak nem akartunk kinlodni hatha azt is le.. :D de akkor megcsinaljuk, koszi szepen:)

2022. dec. 5. 13:51
 8/22 A kérdező kommentje:

12:42

ja ja sorozat kozbe en is ugy szoktam, meg van ilyen gumikigyo, bucsukba lehet kapni, meg gyereknapon, meg ilyen helyeken, na azt imadja:D ha logatom neki, ha huzogatom, meg van bolondulva erte, az is a tv-zos jateka, de hat ugye ahhoz is kellek:)

2022. dec. 5. 13:53
 9/22 anonim ***** válasza:
53%
Tvzés helyett foglalkozz vele.
2022. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

14:00

uristen, szoktam! irtam is hogy van amikor orakon at is jatszana, csak arra nem mindig van ido, meg nem egesz nap van otthon az ember, allandoan, 0-24-ben, ezert is kellene olyan jatek amivel egyedul is tud jatszani

2022. dec. 5. 14:09
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!