Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen jatekok vannak, amikkel...

K.O. kérdése:

Milyen jatekok vannak, amikkel egyedul is elvan a cica?

Figyelt kérdés
pl alufolia galacsin, labdak, vagy van az a kor alaku muanyag cucc aminek a belseje ures es labdat kell bele tenni es pofozgatja, ezek vannak, de ezeket mar unja.. vettem neki multkor azt a rugos egeret, fel lehet csiptetni barhova, de le se ..ta, nem tudok mar mit kitalalni.. viszont nagyon jatszana, mert jon es jelzi, de nem mindig erek ra orakat jatszani vele.. meg ha egyedul van akkor is, jobban ereznem magam, ha tudom hogy jol elvan

2022. dec. 5. 08:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Akkor ne macskajatekot vegyel, hanem adj neki barmit, amivel talan eljatszana, irtak mindent, kupak, babszem, mogyoró
2022. dec. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

07:08

sztem a kartondobozos cucc lesz a jo, azt amugyis akartunk, koszi szepen mindenkinek:)

2022. dec. 6. 07:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!