Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen jatekok vannak, amikkel...

K.O. kérdése:

Milyen jatekok vannak, amikkel egyedul is elvan a cica?

Figyelt kérdés
pl alufolia galacsin, labdak, vagy van az a kor alaku muanyag cucc aminek a belseje ures es labdat kell bele tenni es pofozgatja, ezek vannak, de ezeket mar unja.. vettem neki multkor azt a rugos egeret, fel lehet csiptetni barhova, de le se ..ta, nem tudok mar mit kitalalni.. viszont nagyon jatszana, mert jon es jelzi, de nem mindig erek ra orakat jatszani vele.. meg ha egyedul van akkor is, jobban ereznem magam, ha tudom hogy jol elvan

2022. dec. 5. 08:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Enyémek nagyon lököttek, kb bármivel eljátszanak: cukorkapapír, babszem, mogyoró, kavics, falevél, hajgumi, picikrumpli:D

Egymással is elfogócskáznak, birkóznak.

Néha kiássák a szobanövényeket, kipakolják a fiókokat, lekaparják a vakolatot, lesöprik az asztalt, kikaparják a laptop billentyűzetet, elrágnak néhány fülhallgatót, a bútorokon már nincsen borítás, de azért imádom őket:D

2022. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
33%

Az a baj kerdezo, hogy azert a foglalkozast nem uszod meg, ezzel jar egy allat.

Azt nehezen hiszem el, hogy orakig kene vele jatszani, a macskak ennel lustabbak. De ha tenyleg, oszinten, tisztan raszannal napi 40 percet, akkor utana biztos vagyok benne, hogy elfaradna es mehetnel a dolgodra.


Ha meg valoban esetleg a mozgas es foglalkozasigenye egy kutyaehoz hasonlit, elgondolkoznek en is egy tarson, hatha jo lenne neki. Csak aztan ez is lutri, a vegen lehet 2 macskat kene farasztanod, mert egymassal nem jatszanak 🤷‍♀️

2022. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Tejes/üdítős kupakokért van odáig az enyém.
2022. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

14:10

:D:D: ismeros:D zoknik szanaszet, papirzsepik stb.. a stikeez-t imadja:D regen a lidl-ben adták, hát azert meg van bolondulva, bekapja a szajaba, viszi fel az ágyra, az ágy szelerol ledobja es uldozi:D:D csak ugye ha beguritja az ágy alá, akkor megintcsak nem tud jatszani ha egyedul van, tehaát áhh.. nem egyszeruek az biztos, de nem lehet rajuk haragudni:) gyerekkoromban aki volt cicank, az bolondabb volt, karacsonykor kiszaradt a fánk, nem tudtuk hova tenni hogy miert olyan indokolatlanul hamar, tiszta tulevel volt minden mar szilveszterkor, na aztan rajottunk hogy kiitta a vizet a karacsonyfa talpbol:D:D

2022. dec. 5. 14:29
 15/22 A kérdező kommentje:

masik 14:10


inkabb az a baj, hogy nem minden macska egyforma.. ugyanugy, ahogy nem minden kutya se es nem minden ember se.. hidd el, nagy a mozgasigenye, nyilvan nem egyfolytaban jatszik orakat, hanem kisebb-nagyobb szunetekkel, de orakig akarja.. kidol, egy-ket percre, aztan jon es jelzi, pocogteti azt amivel eppen jatszani akar.. rengeteget van vele foglalkozva, reggel-délben-este.. mar lehet tul sokat is, csak rengeteg olyan jateka van amit mikor megvettunk imadta, most meg mar megunta vagy nem tudom

na igen ez az, ha egy masik is ugyanilyen lenne, akkor lenne csak baj..:D

2022. dec. 5. 14:36
 16/22 A kérdező kommentje:

14:11

erdekes azt nem szereti:) se a pingpong labdat, a nagyobb labdak valahogy nem erdeklik, pedig van sok.. de a gyűrűmet azt mindig le akarja pofozni a polcrol, lehet veszek neki egy olcso gyűrűt:D

2022. dec. 5. 14:47
 17/22 anonim ***** válasza:

Az enyémnek van egy pici plüsse, kiskorában az első alvókája volt, ma már nagy cica és az a kedvenc játéka, hogy eldpbom és visszahozza, mint a kutyusok.

Tudom, ez is közös játék féle.

De pl a nagyobb plüssökkel meg imád birkózni.

2022. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Menj be egy kínaiba, egy állateledeleshez, tele vannak különféle játékokkal.

Legyen legalább 15 különféle játéka. Aztán egyszerre mindig csak 3-at hagyj elől és 1-2 naponta cseréld, a többit tedd el.

Akkor változatosabb lesz.

Nekünk van egy hatalmas kartondobozunk, az a játékos doboz, van vagy 50 féle. De ő maga szokott benne turkálni, hogy épp mivel játszana.

2022. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

17:54

na ilyet még nem lattam, kovetkezo eleteben sztem kutyus lesz:D

2022. dec. 5. 22:47
 20/22 A kérdező kommentje:

17:57

mindenféle jateka van mar sztem:)

igen, en is ugy csinaltam hogy valtogattam, de a regieket mar megunta.. amugy ugyanezt csinalja, rendesen guberal:D neki is van jatekos doboza

2022. dec. 5. 22:49
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!