Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam rá a macskát...

Hogy szoktassam rá a macskát a száraztápra?

Figyelt kérdés

Egy éves ivartalan kandúr, és mostanáig csirkebellsőséget és szárnyat evett. Egy ismerős mondta, hogy nem szabad ilyesmit adni a macskának és 3 napja vettem neki száraztápot (nem az olcsót), de nem eszi egyáltalán, inkább éhezik. Már láthatóan fogyott, de akkor sem eszik.

Az az igazság, hogy a csirkemájhoz és szárnyhoz ingyen jutok hozzá, de a nedves tápot nem tudom megfizetni.



2022. dec. 5. 18:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Most ne haragudj, tenyleg, de nincs havonta sztm max pluszban 5 ezer forintod a macskara? De talan meg ennyi se.

Adott a belsoseg es a szarny naponta, ehhez akkor meg hozzaraksz egyik nap mittudomen, 50 gramm nyulat, masik nap 50 gramm marhat, brikat es stb stb, meg is van a valtozatossag.

Mennyit eszik egy macska nyersbol egy nap? 150 grammot? Szerintem mondjuk ennyit se, csak tippeltem, nem tudom pontosan az adagot ebbol, de majd valaki okosabb megmondja.

2022. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Akkor először is tisztázzunk valamit: Adhatok továbbra is nyers csirkeszárnyat a macskának, ha változatosabbá teszem?
2022. dec. 5. 23:16
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz, de adj mellé színhúst és belsőségeket is.
2022. dec. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Adhatsz, de fontos, hogy vörös húst is kapjon. Macskánál a taurinhiány csúnya szívproblémát okoz hosszú távon, márpedig a fehér húsban nem sok taurin van, és ez csak egy dolog, amire fontos gondolni.
2022. dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!