Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a Debrecen, Kossuth utcai állatorvossal (Ebrecen Kft)? Milyen más jó állatorvost tudtok ajánlani a Belvárosi Állatklinikán kívül? (Az ár is fontos tényező)

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:

attól függ milyen állatkát szeretnél vizsgálatra vinni) a Kossuth utcai dokihoz mentem már, aranyosak, de a sima vizsgálatnak is díja van, a tengerimalacomat anno 2000ftért nézte meg.Ha nem kifejezetten speciális gondod van akkor tudom ajánlani Dr. Czanik Bélát a Tócóskertben. Nagyon rendes és nem mellesleg azért is járok hozzá a patkányaimmal, mert egy egészséges állat vizsgálatáért és tanácsokért nem kér pénzt. Ha nagyon specko a problémád vagy a kisállatod akkor inkább szánj rá pénzt és vidd szakértőhöz vagy a Vezér állateü. centrumba. Ez a dr úr is vizsgál minden állatkát, de mondta Ő is hogyha valami speciális kezelésre, vizsgálatra van szükség akkor továbbküld egy szakihoz. De én elsősorban Őt ajánlanám.

Minden jót!

2010. okt. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kandúr kiscicáról van szó. Az első oltásokat kell majd lassan beadatni neki.
2010. okt. 1. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de szerintem mindenhol ugyanannyiba kerülnek az oltások. De ha nincs komolyabb gondod vele akkor vidd a Tóciba, kétlem, hogy az oltáson felül még kérne valamiért pénzt. De a legtutibb ha felhívsz 2-3 dokit és rákérdezel)
2010. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!