Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eladó kiscicát keresek minél...

Eladó kiscicát keresek minél hamarabb, ha van szólna valaki? Debrecen környékén!

Figyelt kérdés

házimacskát ingyen, valami nevesebb kiscicát pedig lehetöleg olcsóón!!! nagyon fontos lenne.


DEBRECEN KÖRNYÉKÉN!!!


2009. nov. 29. 10:17
 1/3 A kérdező kommentje:
6 hetes körül kéne.
2009. nov. 29. 10:25
 2/3 anonim ***** válasza:

te idefigyelj. én leirom mindenkinek hátha ezzel megváltoztatok valamit.

Az hogy fajtatisztát olcsón akarsz nem szempont. Ne is legen. Ha olcsót akarsz azért nem fogsz találni mert fenntartani őket amig el nem viszed drága. Mindenből a legjobb tápot kapják, almot, tápszereket,stb. Plusz nekik a kiállítási nevezés is. 80 ezernél kezdődik a legolcsóbb kölyök, már jóval előtte előre kell rá jegyezni és az irási stílusodból itélve nem vagy még 18 úgyhogy nem is vehetsz.

Ellenben a szaporító: olyan ember, aki a hasznot akarja a kismacskákból (a tenyésztők szinte semmit nem keresnek vele, sőt általában veszteségesre jönnek ki), rossz helyen tartják őket, nincs oltásuk, féregtelenítésük, tehát sok betegséget hozhatnak magukkal, amire utána annyit költhetsz hogy teljesen kigyógyuljon (ha kigyógyulhat egyáltalán teljesen), hogy ugyanott vagy mint egy egészséges kismacseknél.

Tehát keress egy "jól bevált" házi cirmost az interneten, sokan örülnének ha "megszabadítanád" őket a felesleges kölyköktől hidd el. szeretni pedig mindegyik ugyanúgy tud.

2009. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

na hát gratulálok. ennél flegmábban le se lehetett volna irni.

de elmagyarázom Neked.

én ingyen udtam volna szerezni egy sziámi cicát ismerőstöl, én pedig ajándékba adtam volna. csakhogy a pénz az pénz, megvették. igyhát elkezdtem keresgélni hogy akkor mégis kinek mije lenne.(pont ezért h akinek van "fölösleges cicuja, annak még szivességet is tegyek,de ha nincs akkor marad a drága cica.) azóta már találtunk cicát. és képzeld 15.000 ft volt. hűűha... nagyszám... nem az volt a lényeg h nekem olcsó macska kell hanem az hogyha lehet akkor ezen az áron spóroljunk.(ingyen sziámi cica- azért nemrossz...)

enni igyis ugyis kap,nem coop-os tápon fog élni élete végéig, azért ahoz kicsit drága volt...szóval ez nem szempont.

és mégis hol érdekel engem h kiállitja-e a gazdája vagy sem????? anélkül is eltudom dönteni h szép cica kell e vagy nem... -.-"

nemértem ezeket az összefüggéseket.

nekem is van itthon 2dagi hazimacskesz, jól vannak tartva tényleg ugyanugy szeretnek mint bármeik cila, de egy fajtiszta csak különlegesebb...talán... plusz bérházba lett volna. és tudom mien egy házimacskesz a bérházban. dűt borit... ismerem a témát majdnem mindennap látom. egy fajtiszta cica lehet nyugodtabb.

2009. dec. 1. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!