Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megéri macska itató kutat...

Megéri macska itató kutat venni vagy szívesen isznak tálból is?

Figyelt kérdés
Első cicámat készülök befogadni és sokat olvastam róluk, többek közt azt is hogy hajlamosak nem elég folyadékot inni és az itató kútból szívesebben isznak. Ezért is van pl mikor a folyó csapból akarnak inni. Cicás gazdik, vélemény?

#macska #cica #Itató kút
2022. dec. 16. 01:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk bevált, de olyat is hallottam ahol nem fogadta el a cica. Annyit kijelenthetek, hogy az én macskáimat ingerli hogy csobog a víz, többet isznak mint az itatókút előtt.
2022. dec. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdemes kulon vasarolni a cicanak amig nem tudod milyen. A macskak naon kulonbozo termeszetuek tudnak lenni
2022. dec. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
2 macskám van, az egyik simán iszik tálból, a másik csak az én poharamból hajlandó. Nem érdemes ilyesmire előre beruházni.
2022. dec. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

A mindig friss vizet szeretik a macskák és egészségileg is ezt igénylik. Ezért rohannak inni a frissen megeresztett csapból vagy mikor kicserélik a tálból a vizet.

Én megpróbálnám lakásban a

2022. dec. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
... az itató kutat hátha megkedveli.
2022. dec. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk bevált. Nagyon szeretik és több vizet is fogyasztanak. Annyi a hátránya, hogy azóta tálból el se fogadják a vizet csak a kútból hajlandóak inni. Volt már rá példa, hogy valami miatt nem tudták az ivókutat használni és inkább szomjaztak...
2022. dec. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Előre nem vennék úgy, hogy még nincs is ott a cica.


Nekünk van egyébként és jónak tartom. Nálunk ittak tálból is, de nagyon megérte az árát az itatókút szerintem, igaz én egy drágább modellre ruháztam be közel egy év gondolkodás után.

Hihetetlenül látványos, hogy mennyivel többet isznak, és mivel az egyik cicánk egy dagi kandúr, neki különösen fontos.


Külön jó egyébként, hogy nyáron nagy melegben, vagy mikor nem vagyunk itthon, akkor sincs gond az elfogyott vízzel. :)

2022. dec. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 NTBS ***** válasza:
76%
Szerintem felesleges. A tálból is tud inni.
2022. dec. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Tobbet iszik, miota van itato kut. Elotte konkretan soha nem lattam inni, biztos ivott neha a talbol, mert szomjan nem halt, de nem lattam egyszer se es sokszor itattam a csapbol, mert allandoan rohant, ha meg volt nyitva - errol leszokott, miota megvan a kut, ahogy arrol is, hogy a mosogatoban allo koszos edenyekben levo vizet igya. Szoval mar csak a kutbol iszik es nem is igenyli a csapbol folyo vizet.
2022. dec. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Az én macskámnak van tálja van egy szökőkútja, de mindíg a kertitóbóp iszik.
2022. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!