Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ismertek olyan macskáknak...

Ismertek olyan macskáknak való vitaminokat, amelyeket szívesen megesznek? Ízesítettek? Olyan ízűek, amelyeket hamar bekapnak vagy "beléjük kell könyörögni"? Lentebb még.

Figyelt kérdés

Van ugye a Cestal Cat - tudom, hogy ez nem vitamin, hanem féreghajtó és csak amiatt hozom szóba, mert annak az ízét ki nem állhatják a macskák. (Kajába téve sem eszik meg.)


Ha beruháznánk egy nagyobb kiszerelésű, minőségi macskavitaminba, azzal nem szeretnénk úgy járni, hogy ránk marad az egész, ezért jó volna, ha olyan vitaminkomplexet lehetne kapni, amely kellemes ízű a macskák számára... És nem beléjük kell tömni, hanem jó kedvvel megeszik.


Tudtok olyan vitaminkészítményről, amelyeket szívesen megesznek a macskák és hatékony is?


Ha lehet, írjatok kérlek márkát is vagy linket!


Köszönöm!



#macska #vitamin #kedv #kisállat #ízesített #ízlès #macskavitamin #macskaízlés
2016. aug. 12. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom mindenki utálja, ha nem kapásból a kérdésre válaszolnak, de miért van szüksége a cicának ennyire plusz vitaminra? Mert ha valami olyan problémája van, ami ezt indokolja, akkor természetesen a dokit kell megkérdezni, mit javasol.

Ha csak úgy szeretnéd picit "erősíteni" (jön a náthaszezon?:D)

2016. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá véletlen elküldte :)

Szóval. Mi Trixie Multivitamintablettát vettünk (talán Fressnapf), baromi büdös és szeretik megenni.

Néha kapnak egy-egy szemet, csak a biztonság kedvéért.

Bár szerintem, ha "rendesen" esznek, nem létfontosságú.

2016. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszerű gimpet multivitamin pasztát használok, ha vedlési időszak van akkor meg szőroldósat. A tapasztalatom az, hogy egy minőségi táp mellé nincs nagy szükség rá. Én applawssal etetek, vacsira husit és belsőséget adok. Ezen kívül egy kissebb méretű alomtálcát beültettem búzával, egyébb cicafüvekkel, petrezselyemmel és macskamentával. Ami kell innen is össze tudják szedni. A pasztát elsősorban jutalmazásra használom, de elég sok ízesítés van, és az enyémek nagyon szeretik. Legidősebb cicám ezzel a módszerrel 21 évesen pusztult el, és egészséges vt végig. Most nincs öreg cicám még, a legidősebb tesópár 8 éves, de ők meg oriental sziámik, szóval ez max egy 5 éves kornak felel meg háziban.
2016. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!


(Igen, kicsit erősíteni kéne. Néha kapna. Az nem baj, ha büdös, csak szívesen egye meg.)

2016. aug. 14. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!