Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megéri macska itató kutat...

Megéri macska itató kutat venni vagy szívesen isznak tálból is?

Figyelt kérdés
Első cicámat készülök befogadni és sokat olvastam róluk, többek közt azt is hogy hajlamosak nem elég folyadékot inni és az itató kútból szívesebben isznak. Ezért is van pl mikor a folyó csapból akarnak inni. Cicás gazdik, vélemény?

#macska #cica #Itató kút
2022. dec. 16. 01:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék egyszer venni, de mivel imád pancsolni, félő, hogy elúszna a lakás :D
2022. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

Felesleges. Én még olyan macskával nem találkoztam, aki nem ivott volna tálból.

Azt viszont tényleg szeretik, ha friss a vizük, ha ráérsz lehet naponta többször is cserélni. Plusz valamiért több macskának "perverziója", hogy a te poharadból igyon. Van is egy barátom, akinél a macskának nem tálja, hanem pohara van :D

2022. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Zseniálisak 😂

#11 milyen fajta cicád vagy hogy szeret pancsolni? :D bengáli?

#6 ez elgondolkodtatott..lehet maradok a tálnál az elején aztán majd talán veszek itatokutat egyszer de ha veszek akkor kettőt, ha tönkremegy az egyik akkor legyen mégegy

2022. dec. 16. 10:51
 14/16 anonim ***** válasza:
Mentett cica, fehér hosszabb szőrű, fajtája házi macsek, de nagyon szereti, ha megengedem neki a csapot,minden víz érdekli :)
2022. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De jó:) és fürdeni is szeret?
2022. dec. 16. 10:58
 16/16 anonim ***** válasza:

13, Egyet vegyél, de az legyen minőségi.

Nekünk miaustore-os van. Nekem a fő szempont az volt, hogy ne kelljen bele cserélhető szűrő, amire még havonta költeni kell a pénzt. Egyszer volt így nagyobb kiadás, de nem bántam meg.

2022. dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!