Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szobacicát egyedül lehet...

Szobacicát egyedül lehet hagyni szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Szívesen átmennénk a barátainkhoz szilveszterkor, de nem tudom, nem félne-e nagyon a cica. Tapasztalat erről? Ki nem tudna szökni, de a durrogtatás mennyire szokta megviselni őket?

Gondoltam arra is, hogy legyen esetleg nálunk a buli, de az nem lenne jó, mert ilyenkor mindenki kijárkál az erkélyre cigizni, és akkor sokkal nagyobb a veszélye annak, hogy megijed és kisurran.


2022. dec. 16. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudod rábízni szüleidre vagy olyan rokonra aki otthon lesz szilveszterkor?
2022. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Az enyem magasrol tesz a tuzijatekra, de egyebkent ha megijed, semmin nem valtoztat, hogy otthon vagy vagy sem. Be fog bujni valami ala es ott kuksol majd. Egy macskat nem tudsz lenyugtatni, ha fel a zajoktol, automatikusan elmenekul es fulel. Simogatni sem tudnad.
2022. dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kétesélyes. Nálunk a két macskából az egyik végigdurmolja az egész szilvesztert, a másik meg a sarokban lapít, és ahogyan az előző is írta, kiszedni sem lehet onnan.
2022. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

En otthon szoktam hagyni, de ot abszolut nem erdekli a dolog.


Szerintem az mindenkeppen rosszabb lenne, ha a buli nalatok lenne, akkor inkabb maradjon egyedul, meg ha nem is tudod hogyan reagalna a tuzijatekra. Csak ablak, ajto, minden legyen csukva.

2022. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan hagyd otthon, legalább nem látod, ha fél.
2022. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez ismerni kell a macskád, az enyém az ablakból nézte a tűzijátékot, semmi baja nem volt, valakinek meg a világból szalad ki.
2022. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Enyém nem fél a durrogàstól, tűzijátéktól, csak kivancsi, megy lesekedni hogy mi folyik odakint. Aztán nemérdekli tovább. Viszont ha kórházat felfújok és kidurrantom, attól világgá menekül.
2022. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha megijed el fog bújni, ne aggódj miatta. Egy napot vagy pár órát el tud tölteni akár alvással is :)
2022. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem ajánlom. Nekem is az egyik macskám olyan, hogy leszarja a durrogtatást, de a másik teljes pánikban van. Össze-vissza rohangál a lakásban, keresi a zaj forrását, füle-farka behúzva, kétségbeesetten sír. Ha ölbe veszem, simogatom, attól megnyugszik. Soha nem hagynám itthon egyedül szilveszterre.
2022. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

kórházat felfújok


Amúgy otthon hagyhatod. Ha fél elbújik, segíteni úgysem tudsz rajta. Legfeljebb annyit, hogy csinálsz neki jó búvóhelyet. De azért valamennyit biztos számít neki, hogyha látja, hogy te is ott vagy és te nem félsz, szólsz hozzá egy kicsit nyugtatólag.

2022. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!