Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szobacicát egyedül lehet...

Szobacicát egyedül lehet hagyni szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Szívesen átmennénk a barátainkhoz szilveszterkor, de nem tudom, nem félne-e nagyon a cica. Tapasztalat erről? Ki nem tudna szökni, de a durrogtatás mennyire szokta megviselni őket?

Gondoltam arra is, hogy legyen esetleg nálunk a buli, de az nem lenne jó, mert ilyenkor mindenki kijárkál az erkélyre cigizni, és akkor sokkal nagyobb a veszélye annak, hogy megijed és kisurran.


2022. dec. 16. 19:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálam az egyiket nem érdekli. A másik viszont nem szereti úgy általában sem a hangos zajt,a durrogástól bebújik az ágy alá, ott már simán elalszik, de addig nem jön elő, míg nincs csend.
2022. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja. Vannak természetes összetevőjű gyógynövényes nyugtatók macskáknak, orvosi recept nélkül is lehet kapni, mert olyan gyenge, viszont több mint a semmi és adott esetben hasznos lehet. Én vennék ilyesmit,kartondoboz, alomtàlca, friss, tiszta víz és kaja, kedvenc játékok, macska bezár. Kész. Ha kinti macskád van, akkor is vidd be



Az enyémek nem érzik jól magukat szilveszterkor, bújnkálnak a legnagyobb tűzijátékkor, de nem rettegnek halálosan egész végig. Egyedül voltak szinte mindig, sose volt semmi bajuk.

2022. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

A macska, akire vigyáztam szilveszterkor pl nagyon félt. Első volt neki, és ott nyávogott az ablakban, meg jött volna ki hozzánk az erkélyre (nem jöhet, mert a 11-en lakunk), így inkább bementem hozzá.


Nem olyan bújós cica, de akkor gyakorlatilag elő sem mászott a karomból.


Ha el szeretnétek menni, akkor menjetek, ha fél, a cica egyedül is megoldja, elbújik valahová pl szekrénybe, de ha valakire rábízhatnátok, akit ismer, az még jobb lenne.

2022. dec. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A mi macskáink félnek ugyan, de nem pánikolnak. Elbújnak és pont. Másnap mintha mi sem történt volna...
2022. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanezt tervezzük. Eddig volt otthon felügyelettel szilveszterkor. Akkor nem vokt gond. Egy-egy nagyobb durrantásra néha fölkapta a fejét és ennyi. Annyi h mi 2 éjszakára hagyjuk otthon. De lesz nki vize kajája és alomtálca. Ha ezek lesznek sztem nem fogja érdekelni.
2022. dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!