Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tippeket, trükköket hogyan...

Tippeket, trükköket hogyan győzzem meg a lakótársamat, hogy kell nekünk egy macska?

Figyelt kérdés

Szerdán hozni fognak egy fekete kiscicát, de a lakótársam még nem tud róla, és elvileg ővéké a lakás. Mondjatok olyan trükköt, ami beválik és nem fognak kidobni macskástól.

Erkölcsi szentbeszédek, mondjam el az igazat...stb. nem érdekel.


2010. okt. 1. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Én szeretem a macskákat, de lehet, kivágnálak, csak azért mert a tudtom nélkül állatot viszel a lakásomba... na de mindegy.


"Erkölcsi szentbeszédek, mondjam el az igazat...stb. nem érdekel."

Mást pedig mi sem tudunk mondani, ugyanis legkésőbb szerdáig úgyis megtudja az igazat

2010. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A lakótársad alapjában kedveli az állatokat?
2010. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Lakás vagy ház? Ha lakás, oda nem való cica. Nem tudom, mennyi idősek vagytok, de úgy főleg ne vidd oda, ha nem elkötelezett mindenki a cica irányában.
2010. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

"Erkölcsi szentbeszédek, mondjam el az igazat...stb. nem érdekel."


És akkor mit fogsz csinálni, ha odaviszik a kis szerencsétlent, a lakótársad meg azzal a lendülettel közli hogy takarítsd el ha maradni akarsz! Hm? Mert én ezt tenném... Mindenkinek az lenne a legjobb, ha még ma odaállnál elé, és elmondanád hogy nagyon szeretnél egy cicát! Ha ő is szereti a macskákat úgyis belemegy. De ha nem, akkor fölösleges odavitetni! Erre nincsen trükk...

2010. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus gerinctelen hozzáállás: mindig a trükkök, "női praktikák" az őszinteség helyett... Pfujjj!!!!
2010. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Szegény kiscicát sajnálom, nehogy az utcán kössön ki, vagy a menhelyen a te butaságod miatt!
2010. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak nagyon igaza van!!!
2010. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem töröltem egy hozzászólást sem. És azt se mondtam, hogy nő vagyok, és nem vagyok Zsuzsu sem.

Egyébként csak 1 lehetőségem van.

Ha odaállok elé és azt mondom, hogy szeretnék egy cicát, és ha ő azt mondja nem, akkor ennyi , nem lehet macskám.

Viszont, ha már ott a cica, és látja az édi kis pofiját, még neki sem lesz szíve kidobni. Csak egy jó mese kell, hogy hogyan került oda a macska.

2010. okt. 1. 20:53
 9/12 anonim ***** válasza:

Épp ez a gerinctelenség az én szememben, hogy ahelyett, hogy megkérdeznéd, akar-e macskát, egyből kész helyzet elé állítod. Vagyis nehéz helyzetbe hozod azzal, hogy legyen-e olyan keményszívű, hogy kidobja a macskát és téged is, vállalva ezzel, hogy megsért téged, vagy inkább nyelje le a haragját, de akkor meg ott lesz neki egy macska, amit nem akar. Te pedig érvényesítetted az akaratod, nem érdekel, hogy a lakótársadban mit okoztál ezzel. Lényeg, hogy neked jó legyen, nem igaz? Úgy is fogalmazhatnánk, kihasználod a jóhiszeműségét, ha valóban befogadja a macskát akarata ellenére. Persze, lehet, hogy őszintén semmi ellenvetése nem lenne. De ennyi erővel valószínűleg akkor sem lenne, ha előre megkérdeznéd.


Továbbra is azt mondom, páros lábbal rúgnálak ki a macsekkal együtt.


Azt pedig nem kellett leírnod, hogy nő vagy, mert egy férfinek soha nem jut eszébe a lakótársa (akié a lakás ráadásul) tudta nélkül MACSKÁT csempészni az otthonukba. Esetleg nőt...

2010. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%

22:00 Nagyon erkölcsös vagy! De a kérdésre lényegében így sem tudtál válaszolni, csak nyomatod a véleményedet, amit nem kérdezett senki.

A kérdező tanácsot kért, ha nem tudsz semmi okosat, lapozz tovább. Nem úgy néz ki, hogy bárkinek is szüksége volna rád a "bölcsességeddel". Bírom az ilyen szófosókat...nem is érdekel a kérdés (a válaszok sem nagyon) de azért "beugrok és belexarom a véleményemet, hátha megmaradok az utókornak..."!


Kérdezőnek: igen, ha el akarod fogadtatni a kiscicát, nincs más választásod. Hiába a kioktatás, ha először kitálalsz könnyebben nemet mond, mint ha már találkoztak.

2010. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!