Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha száraz samponnal fürdetném...

Ha száraz samponnal fürdetném meg a macskám az milyen lenne?

Figyelt kérdés
még sosem fürdettem ezért nem is szeretném megpróbálni vízzel, mert sokan azt mondták utálják a macskák a vizet és össze karmolna csak állítólag
2010. okt. 1. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy rémlik bele kell dörzsölni és utána kifésülni, de nem biztos hogy jól emlékszem.
2010. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

NEM KELL A MACSKÁT FÜRDETNI!

Hányezerszer el lett már mondva. A macska egy tiszta állat, naponta sokszor nyalogatja, tisztogatja magát és rosszul van attól, ha szándékosan tele-szaglenyomatozzák a bundáját. Ha nem tudnád, az ugyanis neki büdös és irritálja. Te nem tudom mit szólnál, ha pl. sz@rt kenne valaki a hajadba, mert ő úgy gondolja, az neked jót tesz. Hagyd békén azt az állatot, ő tisztán tartja magát, nem kutya, hogy fürdetni kelljen. Nyilván nem egy vödör sár ömlött rá, hogy ilyenek jutnak az eszedbe, hogy száraz samponal kínozd, de ha szereted azt az állatot, békén hagyod az ilyesmivel.

2010. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vakarózna tőle,főleg akkor,ha esetleg nem sikerül jól kifésülni.És ha lenyalogatná a bundájáról,akkor gondolom nem lenne túl egészséges neki az sem.
2010. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kóbor macska, több hónapja a házunk előtt alszik és ott etetjük, és úgy gondoltuk befogadjuk, de mivel azért csak az utca "kölke" volt és össze vissza kóborolt, meg ki tudja honnan jött, így nem igazán szeretném fürdetés nélkül a házban tartását
2010. okt. 1. 15:36
 5/7 lacikaaaaa ***** válasza:

Szerintem csak simán fürdesd meg és kész.

Az a legtisztább nem lehet tudni hol bujkált tehát ha házban szeretnéd ezután tartani akkor szerintem fürdés,de te tudod.Ez csak egy tanács.

2010. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogd be, tedd macskaboxba, vidd el egy kozmatikushoz aki vállal macskákat és ott megcsinálják gyorsan, ügyesen és szakszerűen.
2010. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz. Kapjon a cica féreghajtót, bolhaírtót, egyéb parazitaölőt, ha kell. Utána beviheted a lakásba.
2010. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!