Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hányszor lehet egy héten...

Hányszor lehet egy héten száraz samponnal "megmosni" a hajam?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A száraz sampon mindennap használható,csak egyre figyelj,hogy alaposan keféld ki a hajból.Mert szükrés,élettelen színe lesz és a fejbőrt is irritálja.
2011. máj. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden nap használhatod, bár én úgy szoktam, hogy vasárnap hajat mosok, és szerdán reggel beszárazsamponozom, este pedig megmosom. Csak ilyen egy napokra szoktam. Inkább megmosom ha zsíros.
2011. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen én is inkább megmosom de ha megmostam másnap már zsíros és én nem nagyon szeretek naponta hajat mosni , inkább kétnaponta.
2011. máj. 30. 08:19
 4/5 Levander ***** válasza:
Próbálj meg kicsit oda figyelni az étkezésedre. Kezdődik a gyümölcsszezon, fogyassz minél több vitamindús ételt. Kerüld a hajszárítást, a hajbalzsamot sose tedd a fejbőrödre és vigyázz, nehogy egy huzatos napon megfázzon a fejbőröd.
2011. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ha nem szárítom meg a hajam nagyon csúnya lesz reggel.
2011. máj. 30. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!