Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti macskák éjjel hidegben...

Kinti macskák éjjel hidegben hol alszanak, hogy nem fagynak meg?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
A macskák ügyesek, találnak maguknak helyet. Ha a gazdájuk kertjében nincsen fedett és szélvédett hely, akkor bemásznak szomszédok fáskamráiba, fészereibe, még padlásokra is felmennek.
2010. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez engem is érdekel mert a szembe lévő kertes házban van pár macska és utálom őket...
2010. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
A amcskák "strapabíró" lények, hidegben is bírják napokig, de okosak is és találnak jó helyet pihizni:D
2010. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyémnek nem kéne kimennie, ha nem akarna, de mivel akar így kimegy a legnagyobb hidegben is. Az enyémnek cicaajtó lett vágva a garázsba, szigetelt házikóval, mi sem természetesebb, hogy nem használja. A fáskamra padlásán van néhány bála szalma, onnan jön néha elő, ha már nagyon hideg van. Ha nincs annyira még akkor a fásból. Tiéd a kérdéses cica?
2010. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az enyém bent alszik ki sem lehetne tuszkolni a hidegbe, csak a többi kóbor cicát sajnálom.
2010. okt. 2. 07:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Melléképületekben például. A mienk használja a garázst, ahol van saját fekvőhelye, de szivesebben alszik a szalmazsák tetején, a nyusziknál a szénájukban, a fészerben, de a szomszédba is átjár a padlásukra vagy a tyúkólba pl. Pedig itthon van több saját alvóhelye is neki csinálva, be is jöhet, de időjárástól függően szeret válogatni, esőben, hidegben, hóban, kánikulában megvan hol szeret lenni.
2010. okt. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az en macskaim mindig behuzodnak valami meleg illetve melegebb helyre, ahol vedve vannak igy nem eri oket a szel vagy eso
2010. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%
21:45 ös vagyok: Szerintem nem kellett volna így lepontozni. Mert igen is utálom Őket. Folyamatosan szaporodnak járkálnak itt össze vissza vonyítanak az ablak alatt hülyítik meg a kutyákat. Gazdájával nem lehet beszélni.
2010. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki utál bármilyen állatot, az nagyon szegény ember.
2010. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7%
Nem a macskákat utálom. Hanem azokat a macskákat. Nem tudom minek tartja őket a csávó. De rohadt szemtelen macskák.
2010. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!